reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

U mnie nie potrzebowali nic z poprzedniego razu, a dostałam nową książeczkę odrazu, w 7 tygodniu, badania wszystkie sami zrobili mi
No to może każdy lekarz inaczej :) ja wiedziałam, ze w mojej jest jeszcze miejsce na kolejna ciąże, wiec ją zabrałam
Ze sobą 😀 może gdybym nie przyniosla
To pewnie tez Bym dostała nowa
 
reklama
Czy zamierzacie kupować laktator czy uważacie to za zbędne? Bo ja kompletnie nie mam pojęcia a nie chce na darmo pieniędzy wydawac
moim zdaniem jest bardzo przydatny. Mam w spadku po siostrze, którego używałam przy pierwszym dziecku ale kupię sobie nowy tym razem, taki żeby był naprawdę dobry.
 
Canpol Babies na yt ma fajny materiał o laktatorach. Chodzą po parku i pytają mamy jak to u nich było. Mega przyjemnie się ogląda i pomaga wyrobić opinię. Ja zdecydowanie kupię i już do szpitala zabiorę. No bo co szkodzi :)
 
Czy zamierzacie kupować laktator czy uważacie to za zbędne? Bo ja kompletnie nie mam pojęcia a nie chce na darmo pieniędzy wydawac
Chyba tak, mialam taki różowy avent, fajny był. Polecam bardzo też kolektor, bo na początku leci dużo mleka z obu piersi i ten kolektor wszystko zbiera, można przelać do woreczków i mrozić.
 
Chyba tak, mialam taki różowy avent, fajny był. Polecam bardzo też kolektor, bo na początku leci dużo mleka z obu piersi i ten kolektor wszystko zbiera, można przelać do woreczków i mrozić.
Ooo mi się marzy haakaa ladybug, kolektory standardowe u mnie się nie sprawdzały, zawsze się wylewało, bo dziecko kopało… i wieczne pranie pieluch ze stanika… dopiero teraz przy ciąży już nie leci z dwóch piersi na raz, a karmię 14mcy 😅
 
Czy zamierzacie kupować laktator czy uważacie to za zbędne? Bo ja kompletnie nie mam pojęcia a nie chce na darmo pieniędzy wydawac
Ja mam neno uno, przydał się bardzo szczególnie ze miałam cc i musiałam rozkręcić laktację. Polecam ogólnie firmę neno. Maja stosunkowo tanie laktatory, a jakość rewelacyjna. Moja przyjaciółka prawie 2 lata jest KPI i przeszła przez większość renomowanych firm- medela, spectra itp a zawsze wraca do neno.
 
reklama
Do góry