reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dla dziewczynek coś się znajdzie, ale dla chłopaka nie mamy pojęcia. Na szczescie oboje mamy podobny gust.
Dla dziewczynki ostatnio bardzo spodobało nam się Jagoda <3 niestety - nazwisko mamy 'spożywcze' więc nie możemy dać też imienia 'spożywczego' bo dzieci będą się śmiały w szkole.
Pozostaje do wyboru Pola lub Tola. (Anastazja, Liwia - też bardzo ładne).
Dla chłopca: Marcel, Dorian (mąż określił jako 'neutralne'), Tymek (Tymon/Tymoteusz?) - się mężowi nie podoba. Nie przemawiają do nas klasyczne, staropolskie męskie imiona. (Choć Antoś/Antoni byłabym skłonna dać jako jedyne, ale mąż nie chce).
my mamy Doriana❤
 
reklama
Moja córka nazywa się Milena Regina. Pierwsze imię wybrałam ja a mąż postanowił dodać drugie imię po swojej ś.p. babci. Nie jestem zwolenniczką podwójnych imion, ale zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Mąż się śmieje, że jak będzie syn to nazwie go Arnold. Zapowiedziałam, że będzie rozwód jeśli takie imię mu nada. 😂
mam szwagra o imieniu Arnold.
 
Ja byłam u innego lekarza tylko przed urlopem sprawdzic czy pojawiło sie serduszko ;) tak dla świętego spokoju. Mój lekarz prowadzący kazał czekać dwa tygodnie i się po urlopie zgłosić.... Poszłam po tyg do innego nie wytrzymałam stresu ;) ciążę zamierzam prowadzić u jednego lekarza.
jak u ciebie skończyła się sytuacja bagażem?
 
Zgadza się, dziecko nie uciska żyły głównej czy jakoś tak. A na brzuchu można spać jak dziecko jest malutkie, potem już nie. Ja spała na plecach często, z rękoma do góry, ponieważ mi drętwiały.

Mi jest trochę lepiej, ale w sumie to się martwię. Nigdy wcześniej się tak nie czułam. No może, gdy pobalowałam ostro, ale nigdy w ciązy tak źle nie było.

Dziewczyny, kiedy zakładamy prywatny wątek? Rozumiem, że na grupę na fb nie ma chętnych?
ja jestem za prywatnym wątkiem tutaj na bb.
 
Dzień dobry! W końcu weekend. Roboty w huk 🤣 Nie wiem gdzie ręce wsadzić. Zaraz lecę do laboratorium porobić badania, potem na zakupy. Liczę, że jakoś się ogarnę, bo jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia w domu. Zauważyłam, że rano nie widać u mnie brzucha a wieczorem tak wywala jakbym była na półmetku. Mam pytanie, czy macie może jakieś kremy z filtrem odpowiednie dla kobiet w ciąży godne polecania. Zależy mi by można było nim smarować też twarz. Ściskam serdecznie i życzę spokojnego dnia!!!
 
reklama
Dzień dobry! W końcu weekend. Roboty w huk 🤣 Nie wiem gdzie ręce wsadzić. Zaraz lecę do laboratorium porobić badania, potem na zakupy. Liczę, że jakoś się ogarnę, bo jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia w domu. Zauważyłam, że rano nie widać u mnie brzucha a wieczorem tak wywala jakbym była na półmetku. Mam pytanie, czy macie może jakieś kremy z filtrem odpowiednie dla kobiet w ciąży godne polecania. Zależy mi by można było nim smarować też twarz. Ściskam serdecznie i życzę spokojnego dnia!!!
Wydaje mi się, że takie dla dzieci byłyby najbezpieczniejsze. Ja używam córki Dermedic Sunbrella
 
Do góry