reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Wiesz, mnie trochę dystansuje mój wiek. Boję się, że coś może być nie tak, może to trochę też trauma po tym wyniku testu pappa dwa lata temu.

Ja bym poszła 11+6. Ten 12 tydzień jest ponoć najlepszy.
Rozumiem. Ja też nie mam dobrych doswiadczen po pierwszej ciąży. Ale nie uważam że mam się zamartwiać, bo to też nie pomoże. A czesto się wpływu żadnego nie ma. Więc lepiej dla mnie myśleć pozytywnie
 
Dobrze ze pomaga. A Ty się jak czujesz? I potem będziesz już normalnie sikać? Czy zostajesz w szpitalu na jakiś czas?
Nie wiem nic czekam na obchód myślę że wtedy więcej się dowiem.
Ból odszedł całkowicie mogę siedzieć,chodzić,stac brzuch jeszcze pobolewa ale ból do zniesienia.
Przez najbliższe 2 dni tylko cewnik zeby widzieli ile schodzi moczu z tej nerki
 
Jak myślicie, w którym tygodniu lepiej zrobić usg prenatalne 11+6 czy 13+2, bo mam te dwa terminy do wyboru, w sumie można zrobić od 11+0 do 13+6 prawda? Może macie jakieś doświadczenia, że lekarz mówił że za wcześnie lub coś?
Ja jestem umówiona na 11+6 . Miałam iść troszkę później tak chciałam iść 12+4 ale niestety lekarza mam 18.07 i w sumie kazali mi już zrobi prenatalne wiec udało mi się zapisac na 15.07
 
Dzień dobry! W końcu weekend. Roboty w huk 🤣 Nie wiem gdzie ręce wsadzić. Zaraz lecę do laboratorium porobić badania, potem na zakupy. Liczę, że jakoś się ogarnę, bo jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia w domu. Zauważyłam, że rano nie widać u mnie brzucha a wieczorem tak wywala jakbym była na półmetku. Mam pytanie, czy macie może jakieś kremy z filtrem odpowiednie dla kobiet w ciąży godne polecania. Zależy mi by można było nim smarować też twarz. Ściskam serdecznie i życzę spokojnego dnia!!!
Ja uzywam z sesdermy azelac ru
 
Jestem trochę przybita. Glukoza z krwi wyszła 92,54 mg/dL a norma jest poniżej 92 mg/dL i oprócz tego mam ketony w moczu. 😣 Czyli wychodzi cukrzyca ciążowa. I tak wielu produktów nie jem a teraz dojdzie dość restrykcyjna dieta….
 
reklama
Do góry