reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Coś takiego znalazłem :
Istnieje także możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego do przodu, czyli od dnia następującego po dniu badania, jednak nie później niż czwartego dnia po tym dniu. Możliwe jest to, jeżeli:
– bezpośrednio po dniu badania przypadają dni wolne od pracy, – badanie jest przeprowadzone w okresie wcześniej orzeczonej czasowej niezdolności do pracy.
 
reklama
Coś takiego znalazłem :
Istnieje także możliwość wystawienia zwolnienia lekarskiego do przodu, czyli od dnia następującego po dniu badania, jednak nie później niż czwartego dnia po tym dniu. Możliwe jest to, jeżeli:
– bezpośrednio po dniu badania przypadają dni wolne od pracy, – badanie jest przeprowadzone w okresie wcześniej orzeczonej czasowej niezdolności do pracy.
No to tylko w takich wyjątkach. Nie zawsze
 
Witam lutowe mamy tak późno 🙂,ale dołączam i mam nadzieję ,że mnie przyjmiecie 🙂. Jestem mamą po przejściach z 4 aniołkami ,ale szczęśliwa mama 11 latka i 3 latki ❤️ . Przyznam ,że ta ciąża mile nas zaskoczyła ,bo nigdy nie zabezpieczaliśmy się ,ale uważaliśmy więc byliśmy świadomi,że może tak być ,ale tyle lat nigdy nie było żadnej wpadki 😆. Cieszymy się i mamy nadzieję,że będzie wszystko dobrze . W środę mam USG kolejne ,bo tydzień temu jeszcze serduszko nie biło. Termin mam na 28 lutego . Czy któraś mama tez ma podobny ? Jakaś mama jest w podobnej sytuacji,że została zaskoczona ciąża ?
 
A tak w ogóle to mega męczą mnie mdłości czuje się taka chora co bym nie zjadła . Masakra mam nadzieję,że to minie ,bo się wykończe 😑
 
Poza tym strasznie się stresuje nie wiedzac o ciąży miałam tomografię z kontrastem, skakałam na trampolinie,wypiłam dwie lampki wina, no żyłam w niewiedzy . Mam nadzieję ,że zaszłam dzień po tomografi tak jak myślę czyli 8 czerwca kiedy nie było syna i był na wycieczce szkolnej,wtedy zaszalelismy może,albo w dzień tomografi tak wychodzi mi na kalkulatorze 🤔. Mam nadzieję,że tak jest ,bo mega mnie to stresuje
 
reklama
Hej dziewczyny.
Co do objawów ciążowych na dzień dzisiejszy nie mam kompletnie żadnych. Piersi przestały boleć (ale równie dobrze moge ich nie czuć bo pakują we mnie jeszcze przeciwbólowe),wymiotów praktycznie miałam może 2 razy,owszem jestem ospała,no i parcie na pęcherz ale to jest spowodowane wewnętrznym cewnikiem który mi założyli aby odbarczyć nerkę.
Ściągnęli mi zewnętrzny cewnik,jutro rano będą pobierać krew i mocz aby sprawdzić czy parametry spadają,nadal 2 duże strzykawki antybiotyku mi w żyłę pakują rano i wieczorem,ale nic mnie nie boli więc chyba zaczyna być dobrze.
Groszek codziennie sprawdzany,serduszko bije i dziś nawet było widać jak się rusza😍
Może w środę mnie wypiszą jeśli wyniki będą już dobre.
Miłego wieczoru wam życzę.
 
Do góry