reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Tak. Miałam tak w pierwszej ciąży to kazali brać magnez i pomogło . Dziś mam wizytę to zapytam znowu. Od 2:30 nie śpię . Rano miałam badania i się tylko wkurzalam ze ten pierwszy poranny mocz to ja o 2 powinnam pobrać . Jak na złe co godzinę latalam do łazienki . Potem żołądek mi dokuczal potem ból w pachwinie rozbudzil . Wizytę mam dopiero 16:40 więc zbzikuje do tej pory. Najgorzej że to będzie kontrola i innego lekarza bo moja dr na urlopie i dopiero za 2 tygodnie mnie przyjmie .
No ja dziś tez dobrze nie spałam z 4 razy siku to jeszcze pies co chwila mnie budził kręcił się . Co do moczu mi lekarz znowu powiedział ze nie więcej niż 2h od pobrania oddać do analizy . I ja tez dopiero po 6 oddałam i po 7 zawiozłam . Bo dziś tez miałam badania
 
Ja wszystko będę miała po siostrze, 2 kuzynkach i znajomej😅 one mają córki, więc ja mam nadzieję że będzie córa - bo mam pełno różowego 🙈 a mąż chce syna 🤣
Byle zdrowe 🥰

na ten moment brakuje mi tylko łóżeczka😁 a mam też dużo nowych rzeczy, bo one tyle dostawały, że nawet nie zdarzyły poubierać na te swoje dzieciaczki 😅 mam nawet dwa wózki 🙈 i pełno zabawek , więc cieszę się 🥰

Wizyta w poniedziałek
Ja zdążyłam wydać mało brakowało ,a spacerówkę bym sprzedała. Szkoda by było ,bo jest w super stanie a mało za nią nie dałam .

@Katania mnie tak mdli ,że jak pomyślę nawet o CC czy czymkolwiek ze znieczuleniem ,albo o kebabie itp to to już mnie cofa 🙈

@Dolatkaaaaa ja tak miałam w poprzedniej ciąży często ,ale to też może przez tarczycę i ogólnie teraz zwiększać się będzie objętość krwi więc serce będzie pracować jeszcze bardziej żeby to przepompować . W poprzedniej ciąży brałam też magnez z zaleceniami od kardiologa.

@Chudzinka ja cały czas mam niskie ciśnienie a w ciąży dopiero mi spada. Gdzie nie wejdę i zmierza to mówią ,czy zawsze takie mam niskie . Jak się stresuje to jeszcze mi spada i chce mi się mdleć 🙈
 
Witajcie, trochę się nie odzywałam, ale okropne mdłości zabrały mi ostatnie dni. Mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz gorzej. Dzisiaj 9+3, leżałam z miską do 12:00. Na 12:40 bylam u lekarza głównie po zwolnienie, ale zajrzał też na chwilkę czy wszystko ok. Dzidzia rośnie, serduszko dalej bije. Prenatalne będę umawiać na 4.08. Może starczy mi jeszcze siły to Was nadrobię
 
Wszystko jest dobrze. Byłam bardzo zdenerwowana a nie potrzebnie. To mój mały człowieczek. Ale się cieszę ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
 

Załączniki

  • IMG-20220713-WA0004.jpeg
    IMG-20220713-WA0004.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 81
Dziewczyny byłam godzinę w gabinecie. Ciaża młodsza 6+5 zarodek z bijącym serduszkiem 137 wszystko ok. Mam brać accard od 10 tygodnia i dostalam skierowanie na pappa. Co sądzicie o pappa? Wiem że są za i przeciw, ale warto robić ?
 
Wszystko jest dobrze. Byłam bardzo zdenerwowana a nie potrzebnie. To mój mały człowieczek. Ale się cieszę ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
Cudownie <3 2,5 cm to już nie taki mały!
mój pewnie też tyle ma, bo dziś 9+3. Wizyte mam w następny czwartek więc mam nadzieje, że do 3 cm już podrośnie i że wszystko będzie okej :)
 
reklama
Do góry