reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Ja wróciłam właśnie do domu . Wszystko ok ,serduszko bije ,termin na 28 lutego z USG 27 . Lekarz przepisał mi acard 150 nigdy nie brałam i mam obawy . Proponował zastrzyki ,ale się wystraszyłam i mówił ,że może być akard .
Acard jest bezpieczny, poczytaj o badaniach na ten temat. Wiele kobiet bierze, ja też brałam, żeby przepływy były dobre.

U mnie też z usg 27/02 ☺️
 
reklama
Ja wróciłam właśnie do domu . Wszystko ok ,serduszko bije ,termin na 28 lutego z USG 27 . Lekarz przepisał mi acard 150 nigdy nie brałam i mam obawy . Proponował zastrzyki ,ale się wystraszyłam i mówił ,że może być akard .
nie martw się, mogę cię „pocieszyć” ze w klinikach niepłodności acard to pierwszy lek, który razem z duphastonem dostaje praktycznie każda kobieta na dzień dobry 😉
Ja już od bardzo dawna brałam 75, a w 7tc miałam zwiększone na 150 i tak już do końca ciąży 😉 lepsze to niż codziennie zastrzyk z heparyny, choć i to nie tak rzadko się zdarza. Także głowa do góry cała masa ciężarnych bierze, bo ma bardzo dobry wpływ na łożysko i przepływy
 
Ogólnie od 3 dni mam tak straszna ochotę na napar z mięty ze bym mogla pic i pic i pic . Jak ja nawet herbaty nie pije 🤣 . Czytałam ze niby ze nie zaszkodzi
Wlasnie. Ja nie lubiłam żadnych ziołowych herbat. A teraz przynajmniej raz dziennie miętową pije 🤣 ale właśnie czytałam i nawet dobrze ona działa. Na nerwy, na stres i na żołądek. Widocznie tego organizm potrzebuje
 
Nie przejmuj się . Moj dziś wielce zły był ze obiadu nie ma 🤦‍♀️ A mówię do niego to co miałam iść do sklepu żeby zrobić obiad i po drodze się przerwrocic ? Bo naprawdę się dziś tak masakrycznie czułam zawroty głowy kołatanie serca pociłam się wydawało mi się ze nie mam czyn oddychać . A on mi obiad każe robić 🤦‍♀️ No chyba chory xd
Właśnie ja mogę ugotować tylko kompletnie mam pustkę. Pytam mojego co by chciał. On nie wie. To robię np spaghetti to narzeka ze spaghetti ma dosc🤯🤦‍♀️🤣 dzisiaj se za to wymyślił kopytka. Ja mówię chłopie zwariowałeś? W taki upał mi się nie chce. Zresztą właśnie u nas przyszły upały i się gorzej czuje. Słaba, brak sił, nic się nie chce 🤷‍♀️
 
nie martw się, mogę cię „pocieszyć” ze w klinikach niepłodności acard to pierwszy lek, który razem z duphastonem dostaje praktycznie każda kobieta na dzień dobry 😉
Ja już od bardzo dawna brałam 75, a w 7tc miałam zwiększone na 150 i tak już do końca ciąży 😉 lepsze to niż codziennie zastrzyk z heparyny, choć i to nie tak rzadko się zdarza. Także głowa do góry cała masa ciężarnych bierze, bo ma bardzo dobry wpływ na łożysko i przepływy
Ja nie biorę acardu ze względu na kp, dlatego heparyna. I potwierdzam, zastrzyki nic przyjemnego. Brzuch mam tak bolesny, jakby mnie ktoś pobił… no ale bez tego bym poroniła, bo mam wysoką krzepliwość krwi. Jak się dowiaduję, to bardzo często kobiety przyjmują, heparyna w ciąży jest za darmo
 
Ja też dostałam zalecenie po 10 tygodnia brać acard.
I jaka dawkę ?

@Pixi23 ja właśnie dostałam 150

@roxxi oby było dobrze trzymam kciuki

Ja ogólnie jestem taka anty lekom 🙈 nie nawidze na maksa. Jak już biorę euthyrox to jestem chora ... Moja teściowa ma w drugą stronę ona każda tabletkę by zjadła 😆 jest hipochondrykiem
 
Moja fasolka 🥰
 

Załączniki

  • IMG_20220714_052418.jpg
    IMG_20220714_052418.jpg
    919,8 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry