reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
dokładnie ja mam tak samo ,czuje się komfortowo ,bezpiecznie , super osoby poznałam .
Ja się dostosuje. Tak jak pisałam. Jak założycie na fb grupę to specjalnie dla tej grupy zaloze konto. Bo jednak lubię z Wami rozmawiać. Dużo ciekawych rzeczy się dowiaduje to raz. A dwa mam z kim porozmawiać bo tak całe dnie sama siedzę. Nie mam z kim się spotkać.
 
U niektórych z Was mijają mdłości a u mnie się dopiero zaczęło 🙈 wczoraj cały dzień kaplica, dobrze ze miałam dzień urlopu na poradnie i badania. Byłam u diabetologa i dziś powtórne badanie krwi dla potwierdzenia cukrzycy ciązowej. Kontrola za 2 tygodnie. Do Was też podchodzą z założeniem że jesteście już na zwolnieniu lekarskim?? Jak zauważyłam że wpisują godzinę dowolną na wizytę a nikt nie pyta czy człowiek pracuje czy nie.... Chyba dam radę do końca miesiąca bo mi się zaraz urlop skończy na ten rok 😳
Myślę że w żadnej przychodni nikt nie interesuje się czy pacjent ma czas czy nie .

Wolalabym grupę tutaj niż na fb. Jakoś bardziej czytelnie .


Jeśli chodzi o gotowanie to też odrzuca mnie od zapachów . A smak mam na słono i pikantnie . Dziś tak przyprawilam rosół ze paszcze wykręca ale jest pyyyyyszny.

Z objawów został ból piersi czasami ale nie tak mocny jak na początku bo bolały strasznie . Mdłości raczej wieczorem i nie zawsze . Ale spać to bym mogła już godzinę po wstaniu z łóżka .
Dziś 10 +5 😊
Pozdrawiam
 
Myślę że w żadnej przychodni nikt nie interesuje się czy pacjent ma czas czy nie .

Wolalabym grupę tutaj niż na fb. Jakoś bardziej czytelnie .


Jeśli chodzi o gotowanie to też odrzuca mnie od zapachów . A smak mam na słono i pikantnie . Dziś tak przyprawilam rosół ze paszcze wykręca ale jest pyyyyyszny.

Z objawów został ból piersi czasami ale nie tak mocny jak na początku bo bolały strasznie . Mdłości raczej wieczorem i nie zawsze . Ale spać to bym mogła już godzinę po wstaniu z łóżka .
Dziś 10 +5 😊
Pozdrawiam
U mnie 11+2 i piersi też już nie tak mocno jak na początku, mdłości prawie już nie mam, ale z apetytem nie bardzo, nadal nie wrócił 🤭
 
Myślę że w żadnej przychodni nikt nie interesuje się czy pacjent ma czas czy nie .

Wolalabym grupę tutaj niż na fb. Jakoś bardziej czytelnie .


Jeśli chodzi o gotowanie to też odrzuca mnie od zapachów . A smak mam na słono i pikantnie . Dziś tak przyprawilam rosół ze paszcze wykręca ale jest pyyyyyszny.

Z objawów został ból piersi czasami ale nie tak mocny jak na początku bo bolały strasznie . Mdłości raczej wieczorem i nie zawsze . Ale spać to bym mogła już godzinę po wstaniu z łóżka .
Dziś 10 +5 😊
Pozdrawiam
Tak. Oni mają gdzieś czy Ty pracujesz czy nie. Obojętnie czy jesteś w ciąży czy nie. Oni aby sztuka.

Ja mam mdłości ale już mniejsze niż np tydzień temu. Rzadziej. Ale jeszcze co jakiś czas wymiotuje.

A se spaniem tez mam tak ledwo wstanę, chwilę się zakręcę i znów mi się chce 😂 piersi a dokładniej sutki bolą mnie coraz bardziej
 
Tak 250 to bardzo dużo. Czy są tu jakieś dziewczyny ze Śląska? Okolice Katowic/Chorzowa? Fajnie byłoby się poznać bo też można by się spotkać czy to spacer z wózkiem w przyszłości czy coś. Chętnie bym kiedyś pogadała na żywo. Też potem z dzieckiem siedząc 24/7 to fajnie będzie pogadać z dorosłą osoba by nie zwariować 😅
Jestem jestem, ale ja Rybnik 😀
 
Dziewczyny widzę, ze coś ciężko idzie nam organizacja wobec tego ja podjęłam kroki. Jestem za grupa na FB- stworzyłam taka. Jeśli któraś z was jest zainteresowana dołączeniem to proszę do mnie napisać na Messenger: Diana Sulska i dodam was do grupy.
Buziaki 🥰
 
Dziewczyny widzę, ze coś ciężko idzie nam organizacja wobec tego ja podjęłam kroki. Jestem za grupa na FB- stworzyłam taka. Jeśli któraś z was jest zainteresowana dołączeniem to proszę do mnie napisać na Messenger: Diana Sulska i dodam was do grupy.
Buziaki 🥰
Ale już jest taka grupa na fb podobno. Muszą wszystkie zdecydować tez😊
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie co robicie na obiad? Przez moje mdłości totalnie nie mam na nic ochoty a przez to zero pomysłów. Córka w sklepie wybrała fasolkę ale co dalej🤦‍♀️ Mam ostatnio wyrzuty że kiepsko jemy, to jakiś catering, to szybki obiad. W niedzielę się zmotywowałam by zrobić babeczki na podwieczorek i pizzę naszą ulubioną na kolację. Więc między czasie lądowałam w WC :/
Macie jakieś swoje hity na szybkie i zdrowe obiady, które też lubią dzieci?
Mi się marzą placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym, robiłam już dwa razy w ciągu dwóch tygodni ale dalej za mną chodzą 🤤
 
Do góry