reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

A ja mam pytanie . Ogólnie mało pije mleka . Ale wczoraj tak mnie naszło ze zrobiłam sobie na kolacje płatki z mlekiem i No mam takie gazy i takie dziwne uczucie w brzuchu … hmmm czy to możliwe ze w ciąży zaczęłam mieć nietolerancję laktozy ? Jak myślicie ? 🧐
 
reklama
Ja ogólnie powiem wam ze na końcówkę lipca jakoś umawiam się do lekarza na nfz z mojego miasta z racji tego ze chodzenie prywatnie i wydawanie na te wszystkie badania tez prywatnie zwala trochę z nóg😢 na internecie ten lekarz ma opinie bardzo średnie ze chamski ze docina itd (a ja raczej z tych wrażliwych na takie rzeczy🫣) no i zdjec usg w ogole nie daje ale zobaczymy moja koleżanka jest w 8 miesiącu i chodzi do niego cała ciąże i zadowolona.. także planuje tak to rozegrać ze do niego na nfz rutynowo co 3/4 tygodnie i wtedy badania będę mieć za darmo a do pani ginekolog prywatnie raz na dwa miesiące na sama wizytę bo super lekarz i szkoda aż do niej nie chodzić wcale
 
a i powiedzcie mi prosze bo umówiona jestem na prenatalne na 17.08 (to będzie 12 +5) i ja się umówiłam na podstawie ostatniego usg gdzie wyszło mi tydzień mniej i ostatnio tak się zastanawiam co będzie jak pójdę 3.08 na wizytę i się okaże ze dzidzia jednak nadrobiła i pokrywa się termin z miesiączki czy nie ma takiej opcji bo ja już nie wiem jak to działa a pani podczas umawiania sama nie wiedziała czy na podstawie okresu mnie umawiać czy usg i się mnie pytała😅
 
A ja mam pytanie . Ogólnie mało pije mleka . Ale wczoraj tak mnie naszło ze zrobiłam sobie na kolacje płatki z mlekiem i No mam takie gazy i takie dziwne uczucie w brzuchu … hmmm czy to możliwe ze w ciąży zaczęłam mieć nietolerancję laktozy ? Jak myślicie ? 🧐
Może nie nietolerancję laktozy, ale jak mało pijesz krowiego to może jelita tak zareagowały. My w domu pijemy tylko owsiane, a jakiś czas temu wypiłam mrożona kawę na mieście z mlekiem krowim i miałam biegunkę.
 
a i powiedzcie mi prosze bo umówiona jestem na prenatalne na 17.08 (to będzie 12 +5) i ja się umówiłam na podstawie ostatniego usg gdzie wyszło mi tydzień mniej i ostatnio tak się zastanawiam co będzie jak pójdę 3.08 na wizytę i się okaże ze dzidzia jednak nadrobiła i pokrywa się termin z miesiączki czy nie ma takiej opcji bo ja już nie wiem jak to działa a pani podczas umawiania sama nie wiedziała czy na podstawie okresu mnie umawiać czy usg i się mnie pytała😅
Prenatalne można robić do 13+6, więc i tak się załapiesz
 
Tak 250 to bardzo dużo. Czy są tu jakieś dziewczyny ze Śląska? Okolice Katowic/Chorzowa? Fajnie byłoby się poznać bo też można by się spotkać czy to spacer z wózkiem w przyszłości czy coś. Chętnie bym kiedyś pogadała na żywo. Też potem z dzieckiem siedząc 24/7 to fajnie będzie pogadać z dorosłą osoba by nie zwariować 😅
ja z okolic Bielska ☺️
 
Dziewczyny widzę, ze coś ciężko idzie nam organizacja wobec tego ja podjęłam kroki. Jestem za grupa na FB- stworzyłam taka. Jeśli któraś z was jest zainteresowana dołączeniem to proszę do mnie napisać na Messenger: Diana Sulska i dodam was do grupy.
Buziaki 🥰
ja tez napisałam ☺️
 
reklama
Ja w dalszym ciągu nie jestem w stanie nic ugotować bo od razu mnie cofa 😬 ogólnie zapach samego gotowania mi przeszkadza, więc tylko i wyłącznie zostaje opcja kupowania jedzenia na wynos i jedzenia na zewnątrz 🤯
Szok i niedowierzanie ale serio nie mogę wytrzymać, w pierwszej ciąży zupełnie nic mi nie było a teraz maszkara
Ja miałam tak samo w pierwszej ciąży z córką, jadłam suchą bułkę popijając gorzką herbatą, mąż się stołował na mieście. Wszystkie zapachy mnie odrzucały i od razu wymiotowałam, obojętnie gdzie byłam. Teraz od kilku dni od około 17 mam takie mdłości z wymiotami, do tego cały dzień mnie boli głowa 🤢🥵
 
Do góry