reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

a ja się muszę was zapytać o badanie grupy krwi
robiłam ostatnio prywatnie i odebrałam wczoraj wynik po czym wysłałam go do mojej ginekolog a dziś rano odpisała mi ze mam wynik niepotwierdzony a ma być potwierdzony
i teraz pytanie czy moge zrobić drugi raz pobranie w tym samym laboratorium co pierwsze i wtedy będzie to potwierdzone bo już nie ogarniam jak to trzeba zrobić🤔
Możesz, trzeba mieć po prostu dwa wyniki, wtedy jest potwierdzony.
Hej wszystkim, jestem po drugiej wizycie, maluszek w porządku, za miesiąc prenatalne. Dostałam kartę ciąży :) Zabuliłam kolejne 500 zł, bo tyle bierze mój gin za badanie + usg.... (obie rzeczy 250 zł). Jak to u was wygląda z cenami? Bo moim zdaniem 1k za dwie wizyty to lekkie przegięcie, no ale może tak to teraz wygląda :/ W każdym razie lekarz bardzo dobry i dzwonię do niego z różnymi sprawami - zawsze pomaga (nawet mężowi). Zresztą prowadził moją poprzednią ciążę i bardzo mi pomógł. Na szpitalnym łóżku o 4 w nocy do niego dzwoniłam, to oddychał razem ze mną i kazał się odzywać. Bardzo mnie wtedy wspierał. Ale mimo wszystko 500 zł co wizytę trochę boli.
Ja u bardzo dobrego lekarza (zastępca ordynatora w szpitalu o 3 st referencyjności) płacę 250 za wizytę z usg. Moim zdaniem płacisz bardzo dużo 🤯
 
reklama
Hej wszystkim, jestem po drugiej wizycie, maluszek w porządku, za miesiąc prenatalne. Dostałam kartę ciąży :) Zabuliłam kolejne 500 zł, bo tyle bierze mój gin za badanie + usg.... (obie rzeczy 250 zł). Jak to u was wygląda z cenami? Bo moim zdaniem 1k za dwie wizyty to lekkie przegięcie, no ale może tak to teraz wygląda :/ W każdym razie lekarz bardzo dobry i dzwonię do niego z różnymi sprawami - zawsze pomaga (nawet mężowi). Zresztą prowadził moją poprzednią ciążę i bardzo mi pomógł. Na szpitalnym łóżku o 4 w nocy do niego dzwoniłam, to oddychał razem ze mną i kazał się odzywać. Bardzo mnie wtedy wspierał. Ale mimo wszystko 500 zł co wizytę trochę boli.
A skąd jesteś? Moja kuzynka chodzi prywatnie to płaci chyba 250 za wizytę i usg. Myślę że noże zależy od miasta
 
i żeby nie było, ja wiem ze remonty są uciążliwe. Ale przeskoczyć się tego niestety nie da. I większość ludzi jest fajna, wręcz się cieszą ze w 3 dni będzie skończone, a nie walenie przez pół roku po kilka godzin dziennie. My to zgłaszamy jakiś tydzień wcześniej, więc często matki z małymi dziećmi jadą np. Na te 3 dni do rodziców i mówią ze super raz dwa i załatwione. Ale zawsze znajdzie się jakiś Janusz, który zrobi problem, zawsze. Zupełnie jakby on remontu nie robił przed przeprowadzką 🥵
My na szczęście mamy super sąsiadów, nikt ( oprócz jednej, była taka co jej wszystko przeszkadzało, ale na szczęście sprzedała mieszkanie i się wyprowadziła)nie robi problemów, sasiad jak robił remont, to się przewiercili do nas, ja byłam w szoku, firma musiała to naprawić u nas.
 
W Warszawie jest straż miejska( może u nas to wygląda inaczej) i uwierz mi że jakbyś zastawiła garaż, bądź zaparkowała na nieswoim miejscu, to byś samochodu nie miała. To samo z remontem w bloku, ciężki sprzęt do 18, reszta do 22 tak kiedyś zostałam poinformowana. Więc wiem co piszę.
No ja akurat osobiście przez 3 miesiące miałam batalie z sąsiadem który w garażu podziemnym na strzeżonym osiedlu stawał na naszym miejscu 🥵 dopiero jak zostawiłam wjazd i wyjazd i nikt z bloku nie mógł wyjechać, reszta sąsiadów wytłumaczyła delikwentowi, że robi źle 😜
 
Mogę wiedzieć co do za lekarz ? Tak się składa że ja również Opolskie. Jeśli nie chcesz pisać prywatnie napisz na forum. Bardzo mnie ciekawi bo faktycznie bardzo dużo płacisz a jednak Opole nie należy do jakiś dużych miast i takich cen. Ja chodzę trochę prywatnie i też na NFZ. Wizyta prywatna to 200-250 zależy, a miejsce jest dość znane i polecane.
 
Mogę wiedzieć co do za lekarz ? Tak się składa że ja również Opolskie. Jeśli nie chcesz pisać prywatnie napisz na forum. Bardzo mnie ciekawi bo faktycznie bardzo dużo płacisz a jednak Opole nie należy do jakiś dużych miast i takich cen. Ja chodzę trochę prywatnie i też na NFZ. Wizyta prywatna to 200-250 zależy, a miejsce jest dość znane i polecane.
Napisałam na priv ;)
 
Natiii89 - ja za wizytę prywatna u ordynatora szpitala place 200 zł z USG 😳 500 to koszmarnie drogo. Ale fakt, że w większych miastach tak może być. Do Łodzi mam 30km i tam też sobie życzą czasem 200 wizyta i 200 USG. Mnie to krew zalewa jak słyszę takie ceny bo USG trwa 3 minuty. Ja rozumiem, wiedzą, sprzęt, opłaty... Ale nie 400-500 zł za 10 czy nawet 20 minut wizyty 🙄😳
 
reklama
Natiii89 - ja za wizytę prywatna u ordynatora szpitala place 200 zł z USG 😳 500 to koszmarnie drogo. Ale fakt, że w większych miastach tak może być. Do Łodzi mam 30km i tam też sobie życzą czasem 200 wizyta i 200 USG. Mnie to krew zalewa jak słyszę takie ceny bo USG trwa 3 minuty. Ja rozumiem, wiedzą, sprzęt, opłaty... Ale nie 400-500 zł za 10 czy nawet 20 minut wizyty 🙄😳
No ja te 250 płacę w Gdańsku. W poprzedniej ciąży płaciłam u innego lekarza 180-200 zależnie od wizyty. Dla mnie 500 za wizytę to masakra 🤯 słyszałam o kwotach rzędu 400, ale to u jakichś super ekstra profesorów specjalistów, a nie za zwykłą wizytę. I dodam jeszcze, że też mam możliwość kontaktu z moim lekarzem w każdej chwili, mogę napisać o receptę, interpretację wyników czy cokolwiek i nie ma problemu.
 
Do góry