reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Chudzinka ja miałam prenetralne na NFZ więc już płatnego u Kunerta nie robiłam. Mam wizytę u ordynatora 27 lipca ale przełożę ja na początek sierpnia :)

Dziewczyny nie ma co się sprzeczać, obrażać, każda ma prawo mieć własne zdanie na dany temat. Każda robi jak uważa za najlepsze. Wrzućmy na luz bo się zrobi słaba atmosfera. :) u mnie usg wyszło idealnie. Pappa robiłam bo miałam na fundusz ale dla mnie ważne że w usg żadnych niejasności nie było.
 
reklama
Kolezanka zaczęła być niemiła, wystarczyło trochę się pohamować. Każda ma dostęp do internetu, gdzie można wyszukać informacje na temat badań prenatalnych. A próbowanie na siłę komuś wbić do głowy swoje racje jest nie na miejscu. Zresztą, ton wypowiedzi zaczął sugerować, że koleżanka wszystkie dziewczyny o odmiennym zdaniu ma za idiotki.

Co do tyłozgięcia, to nic się z tym nie robi, bo kobieta taka się urodziła i patrząc po sobie, nie mialo to absolutnie żadnego wpływu na ciążę.
 
Kolezanka zaczęła być niemiła, wystarczyło trochę się pohamować. Każda ma dostęp do internetu, gdzie można wyszukać informacje na temat badań prenatalnych. A próbowanie na siłę komuś wbić do głowy swoje racje jest nie na miejscu. Zresztą, ton wypowiedzi zaczął sugerować, że koleżanka wszystkie dziewczyny o odmiennym zdaniu ma za idiotki.

Co do tyłozgięcia, to nic się z tym nie robi, bo kobieta taka się urodziła i patrząc po sobie, nie mialo to absolutnie żadnego wpływu na ciążę.
Bo nie kazdy potrafi odpuścić dodatkowo hormony i wychodzi klotnia z dupy. Ale mysle ze kazdy dorasta do pewnych rzeczy, albo zycie go uczy samo, ze czasami warto patrzec na siebie, bo swiata sie nie zbawi i moze byc tak,że nasza opinia nie wplynie znaczaco na druga osobe. Takie zycie.
 
Okej dziewczyny, to trzeba ogarnąć te osoby do moderacji i listę. Ja się zgłaszam do wątku, na moderacji się nie znam. Któraś chętna?
Uwaga. Choroba mnie wycięła na kilka tygodni i na śmierć zapomniałam. Czy wy chcecie dział zamknięty? Jesli tak poproszę 2 dziewczyny do moderacji + listę osób, które mają mieć dostęp. Zdjęcie, żeby post był widoczny.Zobacz załącznik 1425774
 
reklama
Umówiłam się wczoraj do lekarza na nfz na 1.08 ale potem ogarnelam ze mnie nie będzie na miejscu w ten dzień wiec dzwonię przed chwila żeby inny termin mi babeczka wybrała to ŁASKAWIE na 29.07 ale bez godziny i się zastanawiam czy tam w ogóle wejdę😵‍💫
 
Do góry