reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Musimy już powoli podejmować pewne decyzje dotyczące powrotu do Pl, a nawet nie wiem czy ciąża wciąż się rozwija, strasznie to frustrujace że nie mogę pójść sobie na wizytę prywatną do gina i zrobić usg 😕 ale muszę się dostosować, tutaj usg mam dopiero za 2,5 tygodnia u położnej, ale wcześniej może skierują mnie do ginekologa, bo w pierwszej ciąży brałam zastrzyki z heparyny przy IVF, a tu nie wiedzą co z tym zrobić
A w jakim kraju jesteś?
 
reklama
Ja się wiele razy odzywałam, ale nie mam parcia na wątek prywatny ani fb...nie wiem jak to działa, czy jak większość przejdzie na prywatny to tu nikt już nie będzie pisał? ;) 😉
Pewnie się ktoś będzie odzywał. Ale sporadycznie już. W wątku prywatnym chodzi o to że będą tylko osoby które chcą. Nikt nie będzie mógł wejść sam i czytać co tu piszemy. Bo teraz tu może wejść każdy. Więc nie wszystko można napisać.
 
reklama
Do góry