reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
Zbieram liste osob na watek zamkniety:
Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
 
Ostatnia edycja:
Kurcze Ciebie tez nie bardzo kojarze.🥺 widzialam pare wypowiedzi z 4,13lipca i pojedyncze wpisy z wczoraj i poniedzialku.

Nie wiem co robic z takimi osobami szczerze powiedziawszy, niech sie moze reszta wypowie?
Ja bym dała dziewczynom szanse, zawsze potem w wątku prywatnym robi się selekcje po jakimś czasie. :)
 
Ja bym dała dziewczynom szanse, zawsze potem w wątku prywatnym robi się selekcje po jakimś czasie. :)
Też tak myśle, szczególnie ze początek ciąży bywa trudny, a jak ktoś jeszcze pracuje plus np ma dzieci to tego czasu jest mało aby pisać. Ja gdy byłam tydzień na wsi to tez tylko czytałam i posta dopiero przy złapaniu neta dodałam 😅 ja myśle ze warto spróbować, grupka na fb tez już fajnie działa… pewnie po czasie zdecydujemy się na jedna firmę, chociaż ja wchodzę kilka razy dziennie tu i tu
 
Dziewczyny u nas przecież też położna środowiskowa przychodzi ponporoszie do domu :) jest kilka tych wizyt patronażowych. Ja sobie akurat to bardzo chwale, mam super położną z mojej przychodni :) pomogła mi przy karmieniu i odpowiadała na wszystkie pytania, a i szwy mi ściągnęła po nacięciu w domu, nie musiałam specjalnie do szpitala iść
 
Ja się nie znam na tych badaniach powiem szczerze. Wszystkiego się dowiaduje od Was 😊

Zbieram liste osob na watek zamkniety:
Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
Jak już macie tyle do ukrycia to też mnie dopiszcie :)
 
ja miałam błędny wynik amnio .który był do powtórki ,ale nie zdążyłam zrobić ,ale mam koleżankę która robiła i wyszło jej ,że nie ma wad dziecko ,a urodziło się chore . Ja ogólnie dużo siedziałam w tym czasie na BB i tam też sproo czytałam i było mnóstwo dziewczyn które po porodzie pisało ,że nifty się mylił zarówno w jedną stronę jak i w drugą. Zdarzało się ,że ktoś miał mieć chore dziecko a urodziło zdrowe lub miał mieć zdrowe a było chore ,bo niestety nifty nie wykryje wszystkich wad. A ty dlaczego chcesz robić to badanie? Ogólnie wpisz w lupke i wyszukaj jest sporo o tym na forum
myślam żeby zrobić dla świętego spokoju że wszystko jest ok, ale teraz nie wiem czy to badanie ma sens , bo może się mylić.
 
reklama
Do góry