reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Trochę mnie martwi to że mdłości mi ustają. Prawie są zerowe w zasadzie. Znaczy się wiem że im dalej tym mniej ale jakoś mnie to martwi
Ogolnie to pewnie wszystko jest wporzadku a ja niepotrzebnie panikuje🤣🤣
Mi niby ustawały, a wczoraj niespodziewanie zaliczyłam pierwsze wymioty i dziś rano znowu 🤮 i czuje się okropnie od wczoraj, do tego zero apetytu
 
reklama
ja jestem w 9 tygodniu (z om 10) i ja nie wiem dlaczego ale od kilku dni tak mi brzuch puchnie jak zjem COKOLWIEK nawet najmniejsza i najlżejsza rzecz ze mnie to przeraża (nawet po wypiciu wody rano)🫣 a wieczorem to już w ogóle masakra😩 to nawet nie to ze mam jakaś niestrawność czy cos bo nic mnie nie boli ani nie dolega.. nie wiem czy fo kwestia tego ze jestem bardzo szczupła i drobna (41 kg) i może macica się powiększa ale no żeby na tym etapie już mieć brzuszek to chyba trochę przesada😂nawet rano jak się budzę to ten brzuch nie jest idealnie plaski tak jak miałam zawsze
chyba ze to minie
O tak, jestem wydęta jak balon, mimo że apetytu brak
 
Ja mam przeczucie że będzie chłopczyk :) ale najważniejsze że pierwsze badania prenatalne wyszły dobrze. 19 sierpnia dowiem się jaka płeć. Dla dziewczynki mamy ustalone imię a co do chłopca nie możemy się z mężem dogadać 😅
 
Ja mam przeczucie że będzie chłopczyk :) ale najważniejsze że pierwsze badania prenatalne wyszły dobrze. 19 sierpnia dowiem się jaka płeć. Dla dziewczynki mamy ustalone imię a co do chłopca nie możemy się z mężem dogadać 😅

My czekamy na płeć wtedy się będziemy "klocic" jakie imię 🤣🤣🤣🤣
 
A macie jakąś intuicję co do płci?
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, objawy mam pół na pół, bo mdłości raczej lekkie, ostatnio się trochę nasiliły ale ochota na słodycze i pryszcz na pryszczu, gdzie nigdy nie miałam 🤦🏼‍♀️
Mimo wszystko jakieś mam przeczucie na chłopaka 😆
Powinnam dowiedzieć się w przyszłym tygodniu, bo robiłam nifty, więc zobaczymy czy moja intuicja się sprawdzi 😅
Z osób które wiedzą,np pani z punktu pobrań i moja internistka mówią że promienieje,że jak wchodzę do gabinetu to bije ode mnie jakaś promienista aura😳 i że czują że będzie chłopak. Szczególnie internistka zanim jeszcze zrobiłam test ciążowy mówiła że będzie syn,że tak "czuje"- mówię na nią moja szamanka🤣
Przeczucia nie mam choć gdzieś z tyłu głowy siedzi mi ten synuś,od jakiegoś czasu tylko imiona dla chłopca wpadają mi do głowy. Ale dla.mnie najważniejsze żeby było zdrowe. Mam 3 córki i 1 syna czy będzie córka czy syn tak samo będę dbać,pielęgnować i kochać ❤️
 
Ja mam przeczucie że będzie chłopczyk :) ale najważniejsze że pierwsze badania prenatalne wyszły dobrze. 19 sierpnia dowiem się jaka płeć. Dla dziewczynki mamy ustalone imię a co do chłopca nie możemy się z mężem dogadać 😅
Ja wczoraj gadałam z mężem mówię dla picu" jak bedzie dziewczynka damy na imię Celestyna dla chłopaka Ferdynand" - mój mąż uwielbiam Kiepskich na te słowa usłyszałam NO CHYBA NA GŁOWĘ UPADŁAŚ 🤣
TEMPERATURĘ MASZ ❓❓❓
 
Zdarza się taki dzień że coś takiego czuje ale nie codziennie, za to czuje silny ból jak kicham wtedy gdy odpowiednio nie zepne mięśni i nie przytrzymam brzucha czasem ten ból był straszny, taki kłujący ale mija. Może mogłabyś się telefonicznie skonsultować z lekarzem?
Korek do wanienki ok, nie przecieka
 
Z osób które wiedzą,np pani z punktu pobrań i moja internistka mówią że promienieje,że jak wchodzę do gabinetu to bije ode mnie jakaś promienista aura😳 i że czują że będzie chłopak. Szczególnie internistka zanim jeszcze zrobiłam test ciążowy mówiła że będzie syn,że tak "czuje"- mówię na nią moja szamanka🤣
Przeczucia nie mam choć gdzieś z tyłu głowy siedzi mi ten synuś,od jakiegoś czasu tylko imiona dla chłopca wpadają mi do głowy. Ale dla.mnie najważniejsze żeby było zdrowe. Mam 3 córki i 1 syna czy będzie córka czy syn tak samo będę dbać,pielęgnować i kochać ❤️
Ja podobno promieniałam a w brzuchu dziewczynka była :D także jak dla mnie wszystkie przewidywania to 50%. Komuś się sprawdzi, a komuś nie :D
 
Witam wszystkich serdecznie mam na imię Marzena mam 33 lata , jest to moja 3 ciąża z zaskoczenia 😊Termin mam na 14 lutego ♥️ Mam wielkiego stresa , jutro czeka mnie pobranie krwi na awidnosc toksoplazmozy, ponieważ wyszedł wynik pozytywny 🥺 Nie wiem gdzie te paskudztwo złapałam, kolejną wizytę u ginekologa mam w czwartek, okaże się wszystko 🥺🥺
 
reklama
ja jestem w 9 tygodniu (z om 10) i ja nie wiem dlaczego ale od kilku dni tak mi brzuch puchnie jak zjem COKOLWIEK nawet najmniejsza i najlżejsza rzecz ze mnie to przeraża (nawet po wypiciu wody rano)🫣 a wieczorem to już w ogóle masakra😩 to nawet nie to ze mam jakaś niestrawność czy cos bo nic mnie nie boli ani nie dolega.. nie wiem czy fo kwestia tego ze jestem bardzo szczupła i drobna (41 kg) i może macica się powiększa ale no żeby na tym etapie już mieć brzuszek to chyba trochę przesada😂nawet rano jak się budzę to ten brzuch nie jest idealnie plaski tak jak miałam zawsze
chyba ze to minie
Niestety nie pocieszę cię, ja tez 41kg i brzuch mi wybula właśnie 9+tc. Raczej już płaskiego brzuszka nie będzie :D dopiero po porodzie
 
Do góry