reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

reklama
A macie jakąś intuicję co do płci?
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, objawy mam pół na pół, bo mdłości raczej lekkie, ostatnio się trochę nasiliły ale ochota na słodycze i pryszcz na pryszczu, gdzie nigdy nie miałam 🤦🏼‍♀️
Mimo wszystko jakieś mam przeczucie na chłopaka 😆
Powinnam dowiedzieć się w przyszłym tygodniu, bo robiłam nifty, więc zobaczymy czy moja intuicja się sprawdzi 😅
Ja mam przeczucie i nadzieję, ze będzie dziewczynka (imię wymyślilam, pozostaje jeszcze tylko męża do niego przekonać). W poprzedniej ciąży na prenatalnych jak uslyszalam że dziewuszka, to od razu wiedziałam, ze to pomyłka i miałam rację - dwa tygodnie później nie było już wątpliwości że to Cezary😆 Zgadzałoby się, bo wtedy od słodyczy mnie odrzuciło, brzuch miałam bardziej do przodu niż na boki, cerę ładną, ale ja w to nie wierzę, bardziej w intuicję. Oczywiście jak się okaże, ze teraz też chłopak, to będę się cieszyć równie mocno. Ale marzą mi się te sukieneczki i warkoczyki😅
 
Ja podobno promieniałam a w brzuchu dziewczynka była :D także jak dla mnie wszystkie przewidywania to 50%. Komuś się sprawdzi, a komuś nie :D
Dlatego patrze na to z przymrożeniem oka. Będąc jutro na usg nawet nie będę pytać o pleć bo myślę że to za wcześnie zeby się nie nakręcać spytam 4.08 jak będę na prywatnej,tam jest lepszy sprzęt więc może doktorek coś wypatrzy ale też patrze na to jeszcze przez palce bo pewność dopiero będzie po porodzie 100 %😁
 
Ja mam przeczucie i nadzieję, ze będzie dziewczynka (imię wymyślilam, pozostaje jeszcze tylko męża do niego przekonać). W poprzedniej ciąży na prenatalnych jak uslyszalam że dziewuszka, to od razu wiedziałam, ze to pomyłka i miałam rację - dwa tygodnie później nie było już wątpliwości że to Cezary😆 Zgadzałoby się, bo wtedy od słodyczy mnie odrzuciło, brzuch miałam bardziej do przodu niż na boki, cerę ładną, ale ja w to nie wierzę, bardziej w intuicję. Oczywiście jak się okaże, ze teraz też chłopak, to będę się cieszyć równie mocno. Ale marzą mi się te sukieneczki i warkoczyki😅
Zazdroszczę bo ja nie mam żadnego przeczucia, z córkami miałam teraz nic. Ale wszyscy w rodzinie mówią że mój mąż woli córki więc przygotowuje się raczej na córkę 😁🤣
 
A macie jakąś intuicję co do płci?
Ja zawsze chciałam dziewczynkę, objawy mam pół na pół, bo mdłości raczej lekkie, ostatnio się trochę nasiliły ale ochota na słodycze i pryszcz na pryszczu, gdzie nigdy nie miałam 🤦🏼‍♀️
Mimo wszystko jakieś mam przeczucie na chłopaka 😆
Powinnam dowiedzieć się w przyszłym tygodniu, bo robiłam nifty, więc zobaczymy czy moja intuicja się sprawdzi 😅
Mi się wydaje, że dziewczyna. Poprzednio przeczucie mnie nie mylilo dwa razy.
 
Mi się wydaje, że dziewczyna. Poprzednio przeczucie mnie nie mylilo dwa razy.


Chciałabym mieć jakieś przeczucie 🤣 już się mnie teściowa pytała czy czuje co będzie. A ja mówię że nie wiem 🤣🤷‍♀️ ona mowi ale ładnie wyglądasz to pewnie chłopak. A ja wiem czy tak ładnie jak mam pełno pryszczy 🤷‍♀️🤣🤣🤣 zresztą. To tak jak już mówiliśmy nie znaczy nic
 
Chciałabym mieć jakieś przeczucie 🤣 już się mnie teściowa pytała czy czuje co będzie. A ja mówię że nie wiem 🤣🤷‍♀️ ona mowi ale ładnie wyglądasz to pewnie chłopak. A ja wiem czy tak ładnie jak mam pełno pryszczy 🤷‍♀️🤣🤣🤣 zresztą. To tak jak już mówiliśmy nie znaczy nic
Ja na początku ciąży też byłam wysypana pryszczami i to nie tylko na twarzy,cały dekolt czasami coś na ramionach było teraz nie mam nic, no o miałam mega opryszczkę jak narazie tylko raz i oby więcej nie
 
Ja na początku ciąży też byłam wysypana pryszczami i to nie tylko na twarzy,cały dekolt czasami coś na ramionach było teraz nie mam nic, no o miałam mega opryszczkę jak narazie tylko raz i oby więcej nie

Ja to tylko na twarzy na szczęście. Najbardziej czoło i broda. Ogólnie nigdy nie miałam idealnej cery ale teraz właśnie była taka chwilą ze byłam czyściutka a teraz nie dawno znowu i to z podwojoną siłą 🤣🤷‍♀️
 
Dziewczyny do jutra mozna sie zgłaszac na watek zamkniety

Smolna
Guardianangel
MagdALenAx94

мą∂яα ιиα¢zєנ :)

iza:)
natiii89
Pixi23
mary.m
LenkaW86
domini82
Paulina9303
lulilaj90
Moni91
Ania0
Katania
Logina
nd.natalia91
MoniqeOO
grope_
Julka92
Tuska2021
roxxi
Chudzinka
Msszczotka
Magsie
Fiołkowa85
Lisek88
Moniu1
Hej! Ja jeszcze chcę być w grupie.

Tydzień się nie odzywałam. Wyprowadziliśmy się z Polski w zeszłą sobotę i miałam długą podróż, którą przez kilka dni odsypiałam. Jutro zaczynam już 12 tydzień. Muszę tu na miejscu ogarnąć lekarza, tylko czekam jeszcze na ubezpieczenie. W tym tygodniu ma być już w systemie. Codziennie są tu upały, ale cudowne widoki wynagradzają wszystko. W sumie bardzo się cieszę, że miesiące zaawansowanej ciąży przypadają na jesień i zimę, bo teraz nie wyobrażam sobie chodzić z dużym brzuchem przy takiej pogodzie. Ogólnie mam ostatnio tak niską wydolność a różne wyjścia są dla mnie jak wyprawy w góry 😅
 
reklama
Do góry