reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Przez tą wczorajszą konwersacje miałam takie koszmary że szok 🙈 wstałam o 8 zjadłam śniadanie i poszłam spać dalej 😁 o 12 dopiero się zwlekałam z łóżka 😵‍💫
Podziwiam dziewczyny które mają małe dzieci i nie mogą pozwolić sobie na odpoczynek, jesteś mega silne 😘
Mnie dziś znowu zaczęły męczyć mdłości 🤢 a było już tak dobrze, węch mak tak wyczulony że w domu czuje pranie na dworze 🙈 ulubiony odświeżacz nie pachnie tak ładnie 🥴 perfumy stoją i czekają na lepsze dni🥰

Mam takie trochę nietypowe pytanie, ostatnio na wizycie lekarz zakazał używać płynu do higieny intymnej, tylko woda🥺
Używacie jakieś specjalne płyny i możecie polecić, bo jak żyć myjąc się samą wodą 🙈

Czy ciąża czy nie używam Ziaja Intima
 
reklama
Wysłałam Ani listę osób z kalendarza z terminów porodów, czy któraś nie podała tej daty? Starałam się patrzeć i na wizyty, żeby dopisać z ręki brakujące dziewczyny i dodałam również neeeetka i Butterfly. 🙂
ogólnie mi możesz wpisać 15.02 ale w piątek podam po wizycie dokładna datę ❤️
 
Pogorzelica, nigdy wcześniej tam nie byłam 😀
A myślałam ze może niedaleko mnie 🙈 ja bardziej z okolic Władysławowo , Jastrzębia góra 😊

A tak odpoczywamy z moim drugim synkiem 😂
 

Załączniki

  • D9A53782-7553-4383-854B-ECAD74BCB850.jpeg
    D9A53782-7553-4383-854B-ECAD74BCB850.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 47
Ehh odrzuciło mnie od moich ukochanych ogórków małosolnych😭 jak wchodzę do kuchni i czuje ich zapach to odrazu mnie bierze na wymioty 😵‍💫 ciężkie życie w ciąży 🙈 za to teraz jest faza na zupę pieczarkową i bulki z pasztetem😆

Co do żelów do higieny intymnej ja używam Lactacyd czerwony i od tej pory nie miałam infekcji.
 
Ja używam lactacyd femina i nie mam problemów a mam prawie co druga wizytę sprawdzane.

Ja tez nie mam i nigdy nie mialam problemów nawet infekcji
Ale profesorka stwierdzila, ze w ciąży ta flora jest zawahana i przyda się brać takie probiotyki, czy jak to tam inaczej nazwac. Narazie się stosuje do tego moze pomóc a nie zaszkodzi 😀
 
reklama
Też tak miałam, że się tym martwiłam. Ale zauważyłam, że u mnie to zależy od biustonosza. Jak mam cały dzień taki sztywny z fiszbinami to wieczorem bardzo bolą a w miękkim biustonoszu prawie w ogóle
Mnie też jak zaczęłam nosić miękki to w końcu przestały boleć, a wcześniej to ciężko było wytrzymać :(
 
Do góry