reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Dzięki za podpowiedzi, szczerze w swoim życiu tylko 2 razy miałam infekcje, podobno owłosienie jest idealną ochroną 🤔 ale u mnie działa to odwrotnie 😁 tak więc odkąd jestem ,, Kojak,, to mam spokój, mam nadzieję że lekarz nie będzie kazał mi zapuścić 🙈
Ja teraz to przeważnie chodzę w długich sukniach i bez bielizny 😁 a w nocy jakieś spodenki bo przy luteinie faktycznie pościel codziennie do prania.
Co do wchłaniania się luteiny to nie mam pojęcia czy jest jakiś różnica.
Mi akurat dobrze przyjmuje się dopochwowo ze względu na na żołądek i nie mam posmaku, jedyny minus to te wieczne uczucie wilgoci.
Zauważyłam też że odkąd jestem na luteinie to dostałam mdłości czyli poziom progesteronu wzrósł.
odnośnie luteiny to podobno dopochwowa lepsza, przynajmniej tak mi lekarka mówiła
 
reklama
odnośnie luteiny to podobno dopochwowa lepsza, przynajmniej tak mi lekarka mówiła
Jeszcze przegadam to w poniedziałek z lekarzem i najwyżej jakoś się przemęczę, bo bardzo nie lubię wkładek, ale już przy luteinie niestety są koniecznością. A zawsze najwygodniej mi było spać w koszuli nocnej i już nie zakładać bielizny.
 
jakie bierzesz? Ja mam encorton 7,5mg i ostatnią mam w niedziele i odrazu mam odstawić, trochę się zdziwiłam ze tak odrazu ale lekarka powiedziała ze to mała dawka. Oprócz tego biore cyclogest którego mam już dość i duphaston.
Ja mam tylko 5 mg ale lekarz powiedział ostatnio na wizycie ze z tego będziemy schodzić stopniowo. Pytanie jaki powód jest u Cb przyjmowania tego ? Bo np ja przez komórki nk podwyższone .
 
A jak u was ochota na sex? Bo ja nie mam całkowicie ochoty .. a mój to by mógł z 3 razy dziennie...🤣🙈 Teraz jesteśmy w camperbusie to mam wymówkę ale trochę mi go szkoda że go tak zbywam od początku ciąży...😔
 
A jak u was ochota na sex? Bo ja nie mam całkowicie ochoty .. a mój to by mógł z 3 razy dziennie...🤣🙈 Teraz jesteśmy w camperbusie to mam wymówkę ale trochę mi go szkoda że go tak zbywam od początku ciąży...😔
Ja mam ochotę straszna ale mam na razie keep distance od lekarza więc do piątku muszę się wstrzymać już ledwo chodzę taka mam chcice 🤪😂😂😂
 
A jak u was ochota na sex? Bo ja nie mam całkowicie ochoty .. a mój to by mógł z 3 razy dziennie...🤣🙈 Teraz jesteśmy w camperbusie to mam wymówkę ale trochę mi go szkoda że go tak zbywam od początku ciąży...😔
Ja mam ogromną, ale mamy się wstrzymać ze względu na torbiel, bo duża. We wtorek zobaczymy jak to wygląda 🙃
A ja my sobie KFC zamówiliśmy 🤪🙈
Chłopaki ruda piją ale mi śmierdzi masakra jak to można pić 🤭🙈😂😂😂
My właśnie zjedliśmy kebaba 😁😁
 
A jak u was ochota na sex? Bo ja nie mam całkowicie ochoty .. a mój to by mógł z 3 razy dziennie...🤣🙈 Teraz jesteśmy w camperbusie to mam wymówkę ale trochę mi go szkoda że go tak zbywam od początku ciąży...😔
Wieczorami czuje się już mega zmęczona, więc ostatnio z tym słabo, ale czekamy na drugi trymestr, podobno będzie lepiej :)
 
reklama
Do góry