reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Cześć! Mama to mama ❤️ Ciaza plus dziecko/dzieci na pokladzie to wyzwanie 😁 Ale dla nas matek nie ma rzeczy niemożliwych. Ja też jestem big mamuśka 🙃
Powiem ci że nic mnie bardziej nie przeraża niż kwestia porodu. Pierwsze miałam CC i boję się że drugie też takie będzie przez ci będę w szpitalu 6 dni. Jeśli oczywiście wszystko będzie jak trzeba. Nie wiem jak wytrwam te dni bez mojego synka- już chce mi się płakać. Nie wiem też jak on da radę beze mnie zwłaszcza że teraz nie zaśnie beze mnie obok. Mam jeszcze pół roku żeby go nauczyć zasypiac samodzielnie ale nie wiem czy mi się to uda.
 
Powiem ci że nic mnie bardziej nie przeraża niż kwestia porodu. Pierwsze miałam CC i boję się że drugie też takie będzie przez ci będę w szpitalu 6 dni. Jeśli oczywiście wszystko będzie jak trzeba. Nie wiem jak wytrwam te dni bez mojego synka- już chce mi się płakać. Nie wiem też jak on da radę beze mnie zwłaszcza że teraz nie zaśnie beze mnie obok. Mam jeszcze pół roku żeby go nauczyć zasypiac samodzielnie ale nie wiem czy mi się to uda.
Ale czemu masz byc 6 dni w szpitalu po cc? Ja normalnie na 3 dzien wyszlam
Oczywiscie nie bylo komplikacji i wszystko bylo ok, no ale przy sn sa tez sytuacje ze pozniej wychodzisz, takze tego raczej nie przewidzisz.
 
Ale czemu masz byc 6 dni w szpitalu po cc? Ja normalnie na 3 dzien wyszlam
Oczywiscie nie bylo komplikacji i wszystko bylo ok, no ale przy sn sa tez sytuacje ze pozniej wychodzisz, takze tego raczej nie przewidzisz.
Za pierwszym razem tak mnie trzymali. Też nie było komplikacji i dziecko zdrowe. Jak się pytałam to w naszym szpitalu tak jest że sn 3 doby a CC 6 dób. Co prawda rodziłam jeszcze za końca pandemii ale to raczej nie miało wpływu.
 
Powiem ci że nic mnie bardziej nie przeraża niż kwestia porodu. Pierwsze miałam CC i boję się że drugie też takie będzie przez ci będę w szpitalu 6 dni. Jeśli oczywiście wszystko będzie jak trzeba. Nie wiem jak wytrwam te dni bez mojego synka- już chce mi się płakać. Nie wiem też jak on da radę beze mnie zwłaszcza że teraz nie zaśnie beze mnie obok. Mam jeszcze pół roku żeby go nauczyć zasypiac samodzielnie ale nie wiem czy mi się to uda.
Ja też z synkiem od listopada spałam, teraz ze względu na jego kopanie i nocne wędrówki po łóżku musiałam wrócić do męża 🤪 od tygodnia synek ma nowe łóżko, śpi bez mamy i ... Bez pieluchomajtek póki co z sukcesem 😁 oczywiście na wszystkie sposoby próbuje mnie ściągać do łóżka ale cóż ... Łóżko do 100kg i nie ma opcji 😂
 
Tyle z Was jest już po prenatalnych, więc rozwiejecie moje wątpliwości - trzeba się idąc na nie jakoś specjalnie starać o to, żeby pęcherz był pełny? Mi lekarka w zasadzie powiedziała tylko, że to badanie wykonuje się już przez brzuch, a ja nie pomyślałam, żeby zapytać.
 
Tyle z Was jest już po prenatalnych, więc rozwiejecie moje wątpliwości - trzeba się idąc na nie jakoś specjalnie starać o to, żeby pęcherz był pełny? Mi lekarka w zasadzie powiedziała tylko, że to badanie wykonuje się już przez brzuch, a ja nie pomyślałam, żeby zapytać.
To co mi mówił lekarz to dobrze zeby brzucha nie smarować żadnymi kremami czy olejkami w ostatnim tygodniu przed badaniem. Oraz dobrze jest jak się ma pełny pęcherz, tzn żeby nie siusiać przed wejściem do gabinetu 😀 badanie jest przez brzuszek ale ja miałam częściowo przez pochwę gdyż tak się dzidzia ułożyła i nie chciała odwrócić, że aby wszystko zmierzyć i zobaczyć to mialam częściowo takie USG..
 
reklama
Tyle z Was jest już po prenatalnych, więc rozwiejecie moje wątpliwości - trzeba się idąc na nie jakoś specjalnie starać o to, żeby pęcherz był pełny? Mi lekarka w zasadzie powiedziała tylko, że to badanie wykonuje się już przez brzuch, a ja nie pomyślałam, żeby zapytać.
Ogólnie chyba dobrze mieć pełny pęcherz, choć ja mogę do toalety chodzić co 5 minut🫣
U mnie był źle ułożony Maluch i dr powiedzial żebym wyszła wypiła kawę zjadła coś słodkiego, a on przyjął inna pacjentkę. Jak wróciłam to już był ok ułożony. I też miałam głównie przez brzuch, ale na koniec dr było łatwiej sprawdzić jakieś przepływy przez pochwe także możesz mieć tylko przez brzuch lub też przez pochwe.
 
Do góry