reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

U mnie do połowy pierwszej ciąży była Kasia a potem się okazało że jednak chłopak bo tak ściskał nóżki na każdym badaniu. Wczoraj lekarz próbował zobaczyć ale pępowina zasłaniała. Dopiero we wtorek mam prenatalne.
Dziewczyny jak się czujecie? Miewacie też bóle w prawym boku? Ja zauważyłam że jak się za dużo ruszam w pracy i noszę dużo to wieczorem boli.
Ja żadnych bólów nie mam brzuszka, jeśli sporo pochodzę to raczej kręgosłup czuję. A jak sporo zjem to czuje jakby brzuch miał mi explodować 🤣 nadal mam wieczorne mdlosci, choć już nie takie mocne jak wcześniej.
Dziewczyny a macie już imiona wybrane? Bo moje dziecię to chyba będzie bezimienne bo nic mi się nie podoba 😂
 
reklama
Ja żadnych bólów nie mam brzuszka, jeśli sporo pochodzę to raczej kręgosłup czuję. A jak sporo zjem to czuje jakby brzuch miał mi explodować 🤣 nadal mam wieczorne mdlosci, choć już nie takie mocne jak wcześniej.
Dziewczyny a macie już imiona wybrane? Bo moje dziecię to chyba będzie bezimienne bo nic mi się nie podoba 😂
Jeszcze nie mamy wybranego, chyba konkretnie będziemy szukać jak poznamy płeć i możliwe, że będzie wiadomo we wtorek 😊
Ogólnie podobają mi się dla dziewczynki Klara, Ada, Celina, a dla chłopca Jan, Miłosz i Krzysztof 😊 ale to też nic konkretnego 🙂
 
Jeszcze nie mamy wybranego, chyba konkretnie będziemy szukać jak poznamy płeć i możliwe, że będzie wiadomo we wtorek 😊
Ogólnie podobają mi się dla dziewczynki Klara, Ada, Celina, a dla chłopca Jan, Miłosz i Krzysztof 😊 ale to też nic konkretnego 🙂
Krzysztof to też mój typ ;). Ogólnie będziemy się nastawiać na imię, które nie będzie skomplikowane do wymówienia (mamy trudne nazwisko), ale jednocześnie uniwersalne, z ładnymi zdrobnieniami, które przez całe życie będzie dobrze brzmieć :)
 
Jeszcze nie mamy wybranego, chyba konkretnie będziemy szukać jak poznamy płeć i możliwe, że będzie wiadomo we wtorek 😊
Ogólnie podobają mi się dla dziewczynki Klara, Ada, Celina, a dla chłopca Jan, Miłosz i Krzysztof 😊 ale to też nic konkretnego 🙂
Mi dla dziewczynki podoba się Michalina i Lilianna ale mąż nie chce Lili więc pewnie zostanie Misia. Z kolei dla chłopca już jest problem, przez te prenatalne nastawiłam się na dziewczynkę i już nawet imion nie wybieram 😅 Jedynie Stanisław mi się podoba
 
Mi dla dziewczynki podoba się Michalina i Lilianna ale mąż nie chce Lili więc pewnie zostanie Misia. Z kolei dla chłopca już jest problem, przez te prenatalne nastawiłam się na dziewczynkę i już nawet imion nie wybieram 😅 Jedynie Stanisław mi się podoba

Właśnie mojemu też się nie podobała Liliana - a jak widać po nicku to był mój faworyt w pierwszej ciąży i została Wiktoria 😊 mam nadzieję, że teraz nie będzie takiej batalii 😅
 
Mój synek to Mikołajek ;)
Co do zaparzać to działaj szybko zanim zrobią się hemoroidy. Ja miałam w pierwszej ciąży problem. Że wstydu poszłam do lekarza dopiero długo po porodzie i okazało się że to wogole jakiś fałd a nie hemoroidy i jak bym poszła od razu jak bolało to by nie było problemu a teraz trzeba by było chirurgicznie ciąć.
Co do imion to jeśli chłopak to mąż chce Aleksandra a ja Maksymiliana a dziewczynka od zawsze Kasia.
 
reklama
Do góry