reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Cześć dziewczyny!
Gratulacje dla tych wszystkich, które maja już swoje Skarby przy sobie!

19.02 na świecie pojawiła się nasza córeczka Maja.
3960g i 59cm szczęścia.
Poród trwał ok. 3h. Od środy jesteśmy w domu.
Od 23 tyg. strach z powodu skracającej się szyjki i cieszenie się z każdego tygodnia, a urodziłam 3 dni po terminie.. :)
❤️
Super! Dużo zdrówka, cierpliwości i brawo dla mamy 🥰
 
Cześć dziewczyny!
Gratulacje dla tych wszystkich, które maja już swoje Skarby przy sobie!

19.02 na świecie pojawiła się nasza córeczka Maja.
3960g i 59cm szczęścia.
Poród trwał ok. 3h. Od środy jesteśmy w domu.
Od 23 tyg. strach z powodu skracającej się szyjki i cieszenie się z każdego tygodnia, a urodziłam 3 dni po terminie.. :)
❤️
Gratulację
 
Mój już ma 3800:) 3 tygodnie za nami . Ale karmienie piersią :) daje w kość :) praktycznie cały czas się domaga , nocki nawet godzina nie przespana.
O to maly glodomorek!
Ja musze budzic swojego… mamy 2,5 tygodnia
W dzien co 2 h a w nocy co 3 h ale w nocy czasem sam wczesniej wstaje…
 
A masz nawał pokarmu? Bo u mnie to jakoś nie wylatuje . Ani razu nie użyłam wkładek
No co Ty? To dziwne.. nawał miałam w 3-4-5 dobie po porodzie.
A teraz poprostu mleko leci jak szalone. Ja wkladki musze czesto zmieniac bo są przesiąknięte mlekiem… ale u mnie zawsze lecialo jak szalone… moze poprostu nie masz takiego szybkiego wyplywu mleka?
 
reklama
No co Ty? To dziwne.. nawał miałam w 3-4-5 dobie po porodzie.
A teraz poprostu mleko leci jak szalone. Ja wkladki musze czesto zmieniac bo są przesiąknięte mlekiem… ale u mnie zawsze lecialo jak szalone… moze poprostu nie masz takiego szybkiego wyplywu mleka?
Zazdroszczę :) udało mi się ściągnąć przez pół godziny 120 ml mleka laktatorem z dwóch piersi . Więc coś tam jest :) Karmię ile się da .
 
Do góry