reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Dzień dobry, ale piszecie 🙉
Gratulacje dobrych wieści z wizyt, niektóre bejbiki są już takie wyraźne, cudowny widok 😍
Ja wczoraj martwiłam się, że mdłości ustąpiły, ale wieczorem wszytko wróciło 😉
Zastanawiam się, czy nie umówić wizyty u innego gin w przyszłym tygodniu, długie będzie czekanie do 27.07.
Czy Wy też macie kolejne wizyty co 4 tygodnie ?
Ja chodziłam jak najrzadziej raz się zapisałam za 5 tyg 😂 poprostu nie lubię chodzić na wizyty 😅 na NFZ zawsze kazali co 4 tyg chodzić
 
reklama
Ja się zapisałam do endokrynologa na wtorek, ale dopiero w drugiej przychodni, bo w pierwszej terminy dopiero za 3 tygodnie, nawet ze skierowaniem pilnym z zaznaczoną ciążą :/
 
W tej przychodni co będę chodzić do gin tez jest Endo na NFZ spytam się może mi da skierowanie na pilne to wtedy wypisze się z prywatnej. Tylko muszę wszystkie wyniki znaleźć z diagnozami 😂
 
Dziewczyny jaki antyperspirant polecacie w ciąży bezpieczny? Matko strasznie się pocę 😐 zapach okropny

A płyn do płukania jamy ustnej możecie polecić też bezpieczny? Całe dziąsła mi spuchły i krwawią..
 
Dzień dobry ☺️
Zaczynam dziś 11 tc 10+0 i naczytałam się wczoraj ze objawy mogą stopniowo odchodzić i oby tak było bo 3 dzień wstaje bez mdłości 🙈 za to zaliczyłam 4 razy łazienkę w nocy 😂😂

Pogoda jest piękna ❤️
 
Dzień dobry, ale piszecie 🙉
Gratulacje dobrych wieści z wizyt, niektóre bejbiki są już takie wyraźne, cudowny widok 😍
Ja wczoraj martwiłam się, że mdłości ustąpiły, ale wieczorem wszytko wróciło 😉
Zastanawiam się, czy nie umówić wizyty u innego gin w przyszłym tygodniu, długie będzie czekanie do 27.07.
Czy Wy też macie kolejne wizyty co 4 tygodnie ?
ja mam średnio co 3 tygodnie
 
reklama
Do góry