reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

reklama
Haha czy szczęsciarą to nie wiem bo męczy mnie to nie raz, tez jestem wrazliwa na to co zjem. A pd pierwszej ciąży mam tak ze jak jest cos stresującego (np. wizyta u gin) to ja juz od rana na kibelku 😞
a przyjmujesz probiotyki? Ja sobie dam reke uciac, ze odkad biore to wlasnie nie mam problemow z zoladkiem I jelitami jak miewalam kiedys
 
Ogolnie nie. Jedynie jak mialam antybiotyk to przyjmowałam.
naprawde polecam z calego serca. Ja przyjmuje Bio-kult, juz od lat z malymi przerwamj. Sa osoby, ktore mowia, ze dieta mozna sobie pomoc, ale nie mam jakiejs tragicznej, jadam kiszonki, kefiry itp, ale nic nie zmienilo mojego komfortu zycia jak te wlasnie kapsulki
 
naprawde polecam z calego serca. Ja przyjmuje Bio-kult, juz od lat z malymi przerwamj. Sa osoby, ktore mowia, ze dieta mozna sobie pomoc, ale nie mam jakiejs tragicznej, jadam kiszonki, kefiry itp, ale nic nie zmienilo mojego komfortu zycia jak te wlasnie kapsulki

Kurcze. No Teraz na te kilka moze ciut wiecej dni nie bede nic robic, ale zobacze jak bedzie po porodzie i zapisze to sobie. Dziękuję za radę 🙂
Ja wlasnie w tej ciąży nie mam ochoty na kiszonki, papryki itp :/ w poprzedniej jakos więcej
 
Brzuch cały czas boli , cały dzień twardy i plamienia dostałam i taka nitka krwi wyleciała.. Byłam u położonej kazała czekać aż się zaczną porządne skurcze.
Ewidentnie otwiera Ci się szyjka. To bardzo dobrze, jak trafisz na porodówkę będziesz miała część roboty za sobą. :)
 
reklama
Do góry