karola-04
Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
witam za oknem szaro buro brrrrr pewnie zostaniemy cał dzień w domu bo snuję się po domu i nic się nie chce.
ja poszukuję lasek lizaków na choinkę i nie mogę nigdzie dorwać. znalazłam aukcje któa skończyła się 28.11 wrrrrrr w weekend będziemy w gdańsku u rodzicó no i planuję w sobotę zrobić wypad do sklepów po prezenty pod choinkę dla starszyzny- bo Szymek już gotowy zapakowany czeka.
ja jakoś pomysły mam tylko nie wiem czy to znajdę w sklepach.
ja poszukuję lasek lizaków na choinkę i nie mogę nigdzie dorwać. znalazłam aukcje któa skończyła się 28.11 wrrrrrr w weekend będziemy w gdańsku u rodzicó no i planuję w sobotę zrobić wypad do sklepów po prezenty pod choinkę dla starszyzny- bo Szymek już gotowy zapakowany czeka.
ja jakoś pomysły mam tylko nie wiem czy to znajdę w sklepach.




. Chyba wyjatkowo w tym roku
.Rodzinne dostane dopiero 8,to poszaleje,bo to bedzie wyplata za 2 miesiące;-).I tak na pewno zabraknie