reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Witam "stare" koleżanki i nową lutówkę :-)

Ja na jutro zamówiłam pączki, bo piec mi się nie chce :zawstydzona/y: W ogóle zrobiłam się jakaś leniwa, nic mi się nie chce, jak wracam po pracy do domu. Jedynie weekendy są bardziej urozmaicone ;-) Mam trochę zdjęć do wklejenia i nie mogę się zebrać, może w weekend mi się uda :-p Choć sobotę mam zajętą, idziemy na urodzinowy obiadek do mojego tatuśka :tak:
 
Dobry wieczór:-)

Ostatnio prawie pustki, a dzisiaj ruch jak nigdy prawie;-)

Ja również witam nową lutówkę ANEK M:-) Mam nadzieję, że dołączy na stałe do naszego grona:tak: Pochwal się też zdjęciami Marlenki:tak:

Miśka ale Wam super z tymi feriami - zazdroszczę:sorry: Wypoczywajcie na maxa i korzystajcie z wolności;-)

Rosmerta
ja też trzymam kciuki za dzisiejsze USG (mimo że już po fakcie)... musi być wszystko w porządku:-):tak:

Rozalko dużo zdrówka dla Ciebie:tak::tak:

Karola a Ty gdzie się podziewasz?

A ja dla odmiany kupię gotowe pączki, bo wolę wyjść z dzieciakami na plac zabaw, bo ostatnio jet naprawdę ślicznie, niż sterczeć znowu w kuchni... taka mała odmiana ostatnio:-p
 
w końcu wróciłam od mamy do domu.operacja poszłą ok. poszłą do szpitala w niedzielę rano operacja była w poniedziałęk rano - laparoskopia bo badanie śródoperacyjne wyszło ok- a UWAGA we wtorek o 14 wypisali mamę do domu.
Szybko co. chodzi zgięta w pół ale mówi że nie jest źle. jedyne co pamięta z operacji to mimo narkozy czułą okropne zimno.

dziś wróciliśmy wielkie pranie ale w piątek wracamy do Gdańska na weekend bo idziemy na sobotę na skromny ślub mojej kuzynki-tylko cywilny i obiadek.mama dzielnie chce iść no ale zobaczymy.

oczywiście wszystkiego dokłądnie nie przeczytałam co napisałyście sorry ale taka ilość.teraz czas spać w końcu w swoim łózeczku oj tego mi brakowało.
do jutra.
 
Witam

KArola dobrze, ze mam juz po wszystkim i że juz w domku - w domu najszybciej sie do siebie dochodzi:tak::-)

ja po badaniu...musze iść dalej na kontrolę:-(... troche mam stracha:zawstydzona/y:

pączki juz kupione i do pracy i do domciu - sie objem dzisiaj:-p o diecie sobie dzisiaj zapomnę, a co!:-D

miłego dnia
 
ja pączki już kupiłam- staliśmy jakieś 20 minut w kolejce ale najlepsze w mieście jeszcze gorące.Szymek dzielnie czekał.pojechaliśmy jeszcze po rybkę na obiadek no i do domu na śniadanie dziś pączek- więć po 1 mamy zaliczone( kupiłam 10).

spacerek zaliczony też ale zimno okropnie takie wiatr wilgotno brrrrrr.
zaraz kawka i odkurzanie bo przez ten czas jak nas nie było od piątku nasz tata nic nie zrobiłto kurzu tona.

jutro znó do Gdańska ale wracamy w niedzielę tylko pewnie czasu nie będę miała bo muszę szykować urodzinki małego a w tym roku zabieramy wszystko też do Gdańska a dziadki z BYtowa będą nocować u swojej córki w gdyni.


miłego objadania kochane na maxa a co tam.
 
Witam w tłusty czwartek;-)

Ładnie świeci słoneczko, więc niedługo idziemy na spacer i przy okazji do polskiego sklepu, bo zamówiliśmy pączki:tak: Wczoraj dzieciaki buszowały na placu zabaw 2 godz. i dzisiaj pewnie też pójdziemy na trochę:tak:

Karola
dobrze, że już po wszystkim i mama może dochodzić do siebie w domowym zaciszu:-) Na pewno za niedługo będzie się w pełni cieszyła dobrą formą:tak: Jak to mówią do wesela się zagoi - a to już w sobotę;-)

Rosmerta nie zamartwiaj się, to na pewno nic poważnego i kolejna kontrola jest tylko w celu potwierdzenia, że to nic złego:tak: Trzymam kciuki:happy:

Miłego dnia:-)
 
o! dobrze wiedziec ze dzist TLUSTY CZWARTEK, no to pedze po paczki...i witam sie serdecznie!
 
reklama
Do góry