reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
HEJKA:-D:-D:-D
Ja tylko na chwilke bo zaraz spadam na imprezę choinkowa syna.
pustki tu jakiejś:wściekła/y:a myślałam że trafię na którąś z Was to pogadamy a tu klapa:szok:
A co do odchudzania swoje perypetie z wagą napisałam w odpowiednim wątku ale chyba nikt nie przeczytał:no:
Ostatnio miałam dużo stresów i schudłam 2 kg:tak: ważę 65 jestem na dobrej drodze do sukcesu chciałabym zrzucić co najmniej 5 Chyba zrobię sobie suwaczek to trochę mnie zmobilizuje.
 
HEJKA:-D:-D:-D
Ja tylko na chwilke bo zaraz spadam na imprezę choinkowa syna.
pustki tu jakiejś:wściekła/y:a myślałam że trafię na którąś z Was to pogadamy a tu klapa:szok:
A co do odchudzania swoje perypetie z wagą napisałam w odpowiednim wątku ale chyba nikt nie przeczytał:no:
Ostatnio miałam dużo stresów i schudłam 2 kg:tak: ważę 65 jestem na dobrej drodze do sukcesu chciałabym zrzucić co najmniej 5 Chyba zrobię sobie suwaczek to trochę mnie zmobilizuje.

O ja czytałam,ale nie pomoge,bo sie nie odcudzam z wiadomych przyczyn;-)
Zrób sobie suwaczek,to mobilizuje bardzo.:tak:
 
Hejka Laseczki:-D

Wolfia, Gosia - gratuluję spadku wagi:tak:
Anek i Tobie gratuluję:-) 2 kg na dobry początek to już coś:tak: Czytałam Twój wpis, ale też się nie odchudzam, podobnie jak Rozalka.. z wiadomych powodów:-D
Za to mogę się pochwalić, że odkąd skończyły się rozmowy z toaletą mam 1 kg do przodu - znaczy się nadrabiam;-)

Co do pączków - przyznaję że nie zjadłam ani jednego:no:
Nie miałam ochoty na pączki, za to wtrąbiłam 2 eklerki, pół talerza faworków i ciastko tiramisu:sorry: To już wiem skąd ten 1 kg:-p
 
ANEK M ja też czytałam,ale mogę tylko trzymać kciuki za wszystkie odchudzające,bo ja osobiście nie mam z czego się odchudzać.moja rada jest taka : mniej jeść,więcej się ruszać i do tego samozaparcie i sytematyczność- wiem co mówię;)
 
Witam....
Ja niestety zaraz zmykam do pracy....mialam isc na 15 a niestyty ide na 12.30....siet siet....

Urodzinki uadane...JUla szczesliwa,:-)

Wolfia Gosia Anek gratuluje tych na minusie;-)
 
Witajcie.U mnie z Walentynkami klapa:no::no: Milunia jest chora,rano miała biegunkę.potem zwymiotowala dwa razy a teraz tylko śpi(od roku nie spala w dzień) ima wysoką gorączkę:wściekła/y:Niewiem czy to wirusówka czy początek jakiejś infekcji,chyba bez lekarza się nie obędzie:crazy::crazy:
 
Hej kochane!
no i po feriach:-(, wczoraj późnym wieczorkiem wróciliśmy. Wszyscy zadowoleni i wypoczęci, aż żal było wyjeżdżać. Dzisiaj pranie za praniem i szykowanie wyprawki dla Wiki do przedszkola . Dodatkowo jutro o 15 uroczyste otwarcie przedszkola połączone z balem przebierańców:tak:Walentynki zaliczyliczone, byliśmy na sushi:-), moja miłość nr 2;-)

Anek zdrówka dla małej:tak:
 
reklama
Nuśka fajnie,że urodzinki udane;)
Miśka zazdroszczę udanego urlopu,w pozytywnym sensie oczywiście;)
Anek zdrówka dla malutkiej,może to jakaś jednodniówka?
 
Do góry