reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

a ja jem czy stres jest czy go nie ma chyba jestem uzależniona od żarcia później narzekam że za gruba jestem:crazy:
Patri gratulacje!!!!
Rosmerta spokojnie napewno wyniki będą dobre
 
reklama
hej, wrocilismy z Krakowa, bo dzis mialam wizyte u gonekologa.onk.
na razie przepisal mi jakieś leki, mam nadzieje ze pomogą :tak: za miesiąc nastepna wizyta-a tak sie stresowałam jak głupia

po drodze zakupiłam zasłonki w liroy ;) mąz zabrał mnie na kawkę do rynku i obiadek, ale było fajnie :-)

Miska przedszkole robi wrażenie- wyglada jak mała prywatna szkoła - super

Witaj Patri dawno Cie chyba nie było, albo t ja raz jestem , a raz mnie nie ma

Rosmerta to kiedy wyniki, trzymam kciuki!
 
dziewczyny poszukuję strony gdzie mogę ściągnąć wszelkie odcinki filmu:
PRADAWNY LĄD to oczywiście dla dzieci.
 
Witam:-)

Oliwieczka dobrze, ze wsyztsko ok, i przy okazji fajny dzionek mieliscie zmęzem:tak::-)

my szykujemy na jutro niespodziankowa imprezkę dla mojego brata na 30 urodzinki:tak::-) mam nadzieje, ze jutro wypali, bo mielismy juz robic tydzien temu, ale jego dziewczyna zachorowała, a teraz niby jego cos tam bierze:baffled: no ale moze sie uda

miłego dnia wszystkim:-)
 
witam się!
oliwieczka dobrze,że wszystko ok:)
rosmerta trzymam kciuki za dobre wyniki;) i oby imprezka dla brata się udała!
 
no własnie impreza znowu odwolana:dry: brat sie gorzej czuje i bez sensu, ze on w łózku lezy a mu sie goscie na głowę zwalą imprezować... przełozone na wtorek - w ten dzien ma urodziny i zrobimy niespodzianke tylko imprezka krótsza bedzie i mniejsze oblewanie bo na nastepny dzien do pracy;-) miejmy nadzieje, ze do wtorku juz bedzie zdrów jak ryba:tak:
 
hej.Ja robię małej imprezkę w niedzielę,miałam przełożyć na następną bo troszkę źle się czuję jestem przeziębiona no i mała też jest chorz ale myślę że do niedzieli będzie juz oki.:tak::-)
 
Cześć:-)

Jakoś przed tym wylotem do PL jestem trochę zabiegana, a i wieczorami testy klikam:-p Tak się zastanawiam czy ta zima u Was odpuści czy jednak powinnam wziąć jeszcze zimowe rzeczy i cieplejsze? Patrząc na pogodę długoterminową (Twoja Pogoda - prognoza na 16 dni dla Polski) to wielkich zmian nie widzę i ubytku śniegu:sorry: Dlatego tym bardziej muszę przygotować dzieciaków:tak:

Patri piękne zdjęcia:tak: Julcia prześlicznie na balu wyglądała, a jaka zadowolona - super:-):-) Ozdoby choinkowe wyszły Ci cudne:tak: Muszę i ja w przyszłym roku spróbować zrobić;-) Urodzinki jak widać udane i Jubilatka szczęśliwa, czyli tak jak być powinno:tak: Swoją drogą to bardzo ładnie wyglądasz - masz takie miłe w odbiorze rysy twarzy i zalotnie podkręcone rzęsy;-) Naprawdę miło się ogląda takie zdjęcia:tak:
Trzymam kciuki za pisanie pracy i jej obronę:tak:

Miśka jakie przedszkole:szok: Jestem w ogromnie pozytywnym szoku, że powstają w Polsce takie obiekty dla dzieci:tak: Oby ten raj dla dzieci w praktyce był równie zaskakujący na plus:-):-)

Rosmerta najgorsze to oczekiwanie i rozmyślanie:sorry: Ale nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze:tak: Oby ta wtorkowa imprezka urodzinowa brata się udała, mimo jej ciągłego przekładania;-)

Susu jak tam Lusia Biedroneczka po balu?;-)

Oliwieczka uff... pewnie odetchnęłaś z ulgą, że wszystko dobrze, a przy okazji spędziłaś miły dzień:-) Pochwal się zasłonkami na odpowiednim wątku;-)

Karola ja sporo tego widziałam w necie, jak uda mi się coś konkretnie znaleźć wieczorkiem, to dam znać:tak: Tam jest chyba 13 odcinków czy jakoś tak?

ANEK M to życzę Wam jak najszybszego wyzdrowienia do niedzieli i udanej imprezki;-)

Miłego weekendu Dziewczyny:-)
 
Hej dziewczyny, nie wiem nawet co u Was, bo narazie ciężko mi się skupić na czytaniu. Łeb mnie dziś boli cały dzień, ale nie dziwne, miałam dziś rano mega dawkę stresu - mojego Patryka w drodze do szkoły rano potrącił tramwaj. Nie stało się nic poważnego na szczęście, bo jest ogólnie poobijany, ma zbity i spuchnięty bark, stłuczone prawe udo i goleń, zdartą skórę nad pośladkiem. Ale nogi całe, no i życie ... Jak zadzwonili do mnie ze szpitala to nogi się pode mną ugięły, dobrze, że pielęgniarka, która do mnie dzwoniła, zaczęła od tego, że nie ma żadnych poważnych obrażeń... Wszystkie badania wnikliwie porobili i nie ma żadnych obrażeń wewnętrznych na szczęście. Tramwaj go przepchnął ileś metrów, uratowała go ta guma, która jest z przodu tramwaju, motorniczy jak wysiadł, zdziwił się, że ta guma się nie ugięła i nie wpadł pod koła...
 
Ostatnia edycja:
reklama
o rany:szok::szok::szok: dobrze Kasiu że Patryk większych obrażeń nie doznał i tak jak piszesz żyje
naprawde twój syn miał dużo szczęścia ...
 
Do góry