reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

no i goście się rozjechali.ufffff

Kasiad najważniejsze że wszsystko ok.

u nas mega zmiany [rzed urodzinami w czwartek Szymek dostałchrypę poleciałam do lekarza no i osłuchowo było super zapisałą syropek inhalacje ale w nocy szczekanie i duszenie więć musiałam podać pulmicort no i spał do rana ale już było pewne że zmiana planów i urodziny muszą być w domu.
więc rano dzwoniłam do rodziców no i musieli dziadki jechać do Bytowa.mał dostał do tego lekki katar i wieczorami ma chrypkę ale siedzimy w domu.
W sobotę jakoś chciał tylko siedzieć u siebie w końcu ochłonoł z nadmiaru prezentó i zaczełą się mega zabawa.oj było super strzelanie balonami, kalambury, rysowanie kota na tablicy z zakrytymi oczami każdy się wygupiał. i jubilat padł o 20:30.
jeszcze ma katar i tą chrype ale mam nadzieję że do wtorku wszystko pomoże i będzie zdrów bo oczywiście nie może doczekać się testu auta. trochę jeździł po domu ale to nie to samo wiadomo.

zdjęć torta nie mam zrobiłam krokodyla ale muszę powiedzieć że był pyszny zwykły śmietanowiec z brzoskwiniami nie słodki taki akurat. mam go nagrane na kamerze a filmów to ja wgrywać nie potrafię :-(

teraz chwila spokoju jutro sprzątanie i pranie pościeli ręczników.
 
reklama
Kasia, aż mi się włos na głowie zjeżył, mam nadzieję, że już Patryk czuje się lepiej, szybkiego powrotu do zdrowia:tak:

Fajnie dziewczyny, że imprezy udane:tak:Torty pewnie i piękne i wyborne:-)
Patri, szkoda, że wypad do kina średnio się udał, Wiki była pierwszy raz w Multikinie w Złotych Tarasach i było ok, na Alvinie też śpiewu nie brakowało, ale nie narzekała wcale i wytrzymała do końca. A swoją drogą, też byliśmy w sobotę w Arkadii, praktycznie pół dnia, ostatnie zakupy wyprzedażowe robiliśmy, może nawet minęliśmy się w jakiejś alejce:sorry:A Księżniczkę i żabę obejrzałyśmy też wczoraj, na domowym komputerze;-)
 
Witam z rana:tak:!
Dawno sie z Wami nie witałam tak wczesnie. Dzis wolne w końcu ,wiec moge chwilke poleżec z laptopem:happy::tak: i sie przywitać:tak:.



 
Witam.
Ale sie wyspałam,ach.
Kuba cos kaszle,ale podobno katar i kaszel mogą sie pojawiać po szczepionce,no zobaczymy.
Dzis do gina poobserwowac najmłodsze moje dziecie,co mi tu właśnie sie wierci,bo mu chyba moja pozycja przed laptopem przeszkadza:-D
Miłego dzionka babencje.
 
Witam:-)

super, że urodzinki dzieciaczków udane, torty napewno smakowite, grunt ze dzieciaki szczęsliwe:tak::-)

my wczoraj świetowalismy rodzinnie 30 urodzinki mojego brata - bylismy na obiedzie w restauracji. Hubek pochłonał taka lośc frytek i zapiekanych ziemniaczkow, że az miałam obawy jakto zniesie, no ale nocka spokojna, on przeszczęśliwy, wsyzstko sie udalo:-). Teraz tylko imprezka niespodziankowa ze znajomkami we wtorek:tak:
a wieczorem miałam okazje byc na koncercie otwierajacym rok szopenowski - na fortepianie grała 15-letnia Japonka - po prostu cudnie:tak: wielki talent w malej, skromnej osóbce:-)

miłego dnia:-)
 
witam ja się też wyspałam do 9:30 mały bawiłsię obok a ja lulu no ale teraz już po śniadaniu czas wyciągnąć stwora odkurzacza i dopowadzić chatę do ładu.
 
Witam :tak:

Kasiad szok :szok:ale mam nadzieje że syn ma się już lepiej :tak:

Patri ja bym powiedziała nie zaszkodzi a zrobią jak uważają :tak:

Anek nie ważne jak wygląda tylko ważne jak smakuje ;-)ale na pewno wyszedł śliczny pochwal się zdjęciami :tak:

Rozalka powodzenia u ginekologa :tak:daj po wizycie znać co i jak ;-)

Rosmerta
fajnie ze Hubercik taki zadowolony :-D
 
Hej.Teraz sie odzywam bo dopiero doszlam do ładu po imprezie:-)sprzatania i mycia co niemiara.Tak ogólnie imprezka udana,tort smakował wszystkim a to najważniejsze, bałam się bo masę robiłam śmietanową a ona nie chciała mi się rozsmarowywać na gładko tylko robiły sie takie pęcherzyki ale i tak zostałam pochwalona,fotki wkleję ale dopiero za kilka dni kiedy syn wróci z ferii bo ja za bardzo nie wiem jak to się robi:zawstydzona/y:
 
Witam wieczorkiem

Widze ze weekendowe imprezki sie udaly. Wspaniale.
Anek, ja na urodziny mojej corci tez robilam krem smietanowy i tez mialam problem z rozsmarowaniem na gladko. ALe podobnie jak u Ciebie krem wyszedl pyszny:-):tak:
Rosmerta, swietnie ze impreza Wam sie udala. No i zadowolenie Huberta - bezcenne. Udanej imprezki-niespodzianki zycze.
Patri, ja tez zwrocilabym uwage.

A ja jakos ostatnio otepiala chodzilam. Nawet nie mialam weny na pisanie na BB. Ale od wczoraj jakas nowa energia we mnie wstapila, a dzis zapisalam Milenke do przedszkola. I mamy duze szanse na przyjecie do niego. Strasznie sie ciesze, bo przedszkole i panie w nim pracujace robi dobre wrazenie.
 
reklama
Witam :-)

KArolina zycze, by MIlenka dostała sie do przedszkola:tak: u nas zapisy dopiero w marcu,a wyniki w kwietniu, no ale liczę że sie dostaniemy:sorry: no chyba, ze u nas w gminie tez wysyp "samotnych" matek:dry:

miłego dnia wsyztskim życzę!!!:-)
 
Do góry