reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

A ja jakos ostatnio otepiala chodzilam. Nawet nie mialam weny na pisanie na BB. Ale od wczoraj jakas nowa energia we mnie wstapila, a dzis zapisalam Milenke do przedszkola. I mamy duze szanse na przyjecie do niego. Strasznie sie ciesze, bo przedszkole i panie w nim pracujace robi dobre wrazenie.

Witam :-)

KArolina zycze, by MIlenka dostała sie do przedszkola:tak: u nas zapisy dopiero w marcu,a wyniki w kwietniu, no ale liczę że sie dostaniemy:sorry: no chyba, ze u nas w gminie tez wysyp "samotnych" matek:dry:

miłego dnia wsyztskim życzę!!!:-)

Trzymam kciuki,by sie Bąble do przedszkola dostały.
Z resztą za Kubulę też,u nas zapisy w marcu:sorry:
 
reklama
Hejo:-):-)

Dzieki dziewczyny. :tak::tak:Mam nadzieje ze Milka sie dostanie. I Waszym dzieciaczkom tez zycze zeby dostaly sie do przedszkoli. To przedszkole do ktorego zapisalam Milke niby prowadzi zapisy od kwietnia, ale na ich stronie internetowej jest napisane ze jest nim duze zainteresowanie i zeby skladac podania juz teraz. A lista przyjetych bedzie w sierpniu. Na wszelki wypadek chce jeszcze pojsc do innego przedszkola.
 
w Bytowie podania dkłada się do marca wyniki w kwietniu ale nawet jakby się dziecko nie dostało do jednego nie ma czasu iść gdzieś indziej skłądać bo to w każdym z przedszkoli a jest ich 4 jest taki sam termin składania i wyniki.
ja złożyłam do jednego które biorę pod uwagę-zobaczymy.

ale za oknem szarucha bry nic się nie chce my jeszcze 1 dzień w domu posiedzimy na wszelki wypadek ale jutro gdzieś pupę trzeba ruszyć bo korby w domu dostane.
 
w Bytowie podania dkłada się do marca wyniki w kwietniu ale nawet jakby się dziecko nie dostało do jednego nie ma czasu iść gdzieś indziej skłądać bo to w każdym z przedszkoli a jest ich 4 jest taki sam termin składania i wyniki.
ja złożyłam do jednego które biorę pod uwagę-zobaczymy.

ale za oknem szarucha bry nic się nie chce my jeszcze 1 dzień w domu posiedzimy na wszelki wypadek ale jutro gdzieś pupę trzeba ruszyć bo korby w domu dostane.

No tak,ale w takim przypadku można szukac prywatnego,a jak wyniki w sierpniu,to z prywatnym nawet kiepsko,bo wszędzie komplet.
 
Dzień dobry:-)

Ach te miejsca w przedszkolu, ta cała rekrutacja:sorry: Życzę Wszystkim Lutowych Maluchom, żeby dostali się tam, gdzie ich Rodzice uważają za najlepsze:tak::tak: My się pewnie zdecydujemy na Happy Days w Portlaoise;-)

Odkurzanie i mycie podłogi w kuchni czeka:sorry:
Miłego dnia Dziewczyny:happy:
 
Spędza mi sen z powiek ta cała rekrutacja do przedszkola :cool:
już dni odliczam
Wczoraj mieliśmy "ferie z piłka" cały dzionek na hali ....mała nie dała nam żyć musiała tez mieć strój ;-):-DRonaldo 9;-)


reszta :ninja2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
No tak,ale w takim przypadku można szukac prywatnego,a jak wyniki w sierpniu,to z prywatnym nawet kiepsko,bo wszędzie komplet.

No tak, zapomnialam napisac ze to przedszkole do ktorego zapisalam Milenke jest : na karcie przedszkolaka napisane ze jest prywatne, a w nazwie ma ''niepubliczne''. Nie za bardzo sie na tym znam. Jutro mam zamiar isc jeszcze do innego przedszkola to bede miala porownanie kiedy tam jest lista.
Karola, kiepsko macie ze tak malo u Was przedszkoli. U nas naliczylam 13, a moze nawet jest ich wiecej.

Agusia, Sarcia wyglada ekstra. Sportowiec Ci rosnie.:-):tak:
 
Do góry