reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ja ze styczniówek, jagoda, serdeczne gratulacje!!! Niech ci dzidzia zdrowo rośnie, no i szczęśliwie i szybciutko wyskoczy prosto na twój brzuszek :laugh:
 
reklama
Gratulacje dla pierwszej lutowki 2007.
Wyczekiwalam, kiedy sie pojawicie. Dopiero co my mialysmy watek lutowy, a tutaj :-)
Pozdroaiwnia od lutowki rok wczesniejszej :-)
 
dziewczyny, jesteście kochane :angel: od razu lepiej się czuję :) na razie muszę duzo leżeć :( ale juz widzę, że pośród Was będzie mi super i lepiej wszystko zniosę. No i zawsze będę mogła się poradzić, fajnie tu. :-*
 
Witam wszystkie mamy 2007!!!

Jeszcze niedawno byłyśmy ostatnie - ja z grudniówek 2006 - a tu proszę! Jak to szybko działa!!! Fajnie!

Gratuluję, trzymam/y kciuki i zapraszamy do nas na pogaduchy!
 
jagoda po pierwsze gratulacje, po drugie zawsze możesz na nas liczyc :) Masz pytania - zadawaj śmiało zawsze pomożemy :)
 
hej jestem w 6 tc i mam termin na 5 lutego mam nadzieje że będzie wszystko w porządku. gratulacje dla mamy z lutego. Pozdrowienia
 
reklama
A ja właśnie wróciłam dziś od lekarza i... 2 lutego !!! Taka jestem szczęśliwa... wprawdzie zrobiłam sobie test z apteki już wczoraj, ale zawsze co lekarz to lekarz... Po półtorej roku starań, to będzie moje drugie dziecko, moja córka ma już 7 lat...
 
Do góry