reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

u nas Konrad miał znieczulenie ogólne (dzięki bosze ze takie)
Sarcia tez już miała narkozę :ninja2:ale nie przy 3ciaku

na 100% zdecydowałbym się na narkozę (trwa ona około 15 minut ....jest to mała dawka)
 
reklama
pogoda boska śniadanie zjedzone,pranie powieszone kawa wychliptana lecą do kwiaciarni wsadzę sobie kilka bratków do donicy koło drzwi troszkę wiosny no i na moim trawniku wychodzą na potęgę maluśkie krokusy mówie wam chce się żyć.

miłego dnia
 
Hajka dziewczęta.kuba w domu,bo ma katar okropny,ale na spacer pójdziemy,szkoda nie wykorzystac ładnej pogody.
miłego dzionka.
 
Witam

Mysia szybko u was poszło, u nas tyle krost ze zanim wszytskie strupy odpadną to chyba jeszcze tydzień:baffled: a on juz szału biedak w domu dostaje;-) a ja z nim

ja bym tez wolała znieczulenie ogólne dla dziecka takiego małego, to trwa naprawdę krótko a maluch nie będzie miał urazu, juz i tak sam pobyt w szpitalu jest przeżyciem, po co go stresować dodatkowo

Kasiad i jak psiutek wasz??

zmykam cos zjeśc bo mój maly ssak-głodomór niedługo sie obudzi;-)
 
współczuje.I jak?

Kasiad i jak psiutek wasz??

Niestety nie ma z nami już Karusia :-:)-:)-(
To była bardzo trudna decyzja, nikomu nie życzę, żeby musiał taką podjemować...
Weterynarz powiedział, że nawet jak spróbuje mu dać kroplówkę to i tak przedłuży mu życie o dzień, może dwa, a już się naprawdę męczył, orgaznizm przestał trawić, wyglądał jak wiór, serce w beznadziejnym stanie, wczoraj po południu już nie mógł stanąć na nogi, nawet jak go postawiliśmy (ostatni tydzień trzeba go było stawiać, ale sam mógł powoli trochę pochodzić na chwiejących się nogach). Nowotory jądra i w jelitach. Zasnął spokojnie przytulony do mnie :-:)-:)-(
 
Kasiad strasznie sie wzruszyłam,też kiedys przeżyłam podobna sytuacje z moim pieskiem,który został u rodziców jak sie wyprowadziłam..Dzień przed Kubula chrzcinami .
 
ciągle pada mam nadzieję że jutro będzie cudowne słońce bo szykujemy mega porządki dziś ściągam rodziców do pomocy bo sami nie damy rady.mycie balkonu tarasu okna i do tego ten nasz nieszczęsny garaż.pozstanowiłam też wyjąć już meble na taras no ale wiadomo najpierw impregnacja przekopać krzaki bo dwa są źle posadzone ciągle ktoś je łamie i przygotować trawniki do wysiewu.więc pełne ręce roboty.teraz dmucham by odsłonić słońce i przegonić deszcz na jutro.
 
reklama
Witam :-)

u nas niby piekne słonko, ale wieje i jakoś tak mało przyjemnie.
Karola ty nie zapominaj, że jesteś w zaawansowanej ciązy i nie szalej tak z tymi porządkami;-)

Kasiad strasznie mi przykro :-( ale przynajmniej już sie nie meczy biedaczek... my 3 lata temu też musielismy podjąć taka decyzję, nasz psiutek stareńki juz był i już ostatnie dni nawet nie wstawal, nie było sensu przedłużać mu cierpień...
 
Do góry