reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Ja również życzę wam Wesołych Świąt :) !

i lecę dalej od 5 do 20:00 byłam w robocie i padam a jutro trzeba znowu wstać o 4:50 :/
 
reklama
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje,
mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.

Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości.
Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja!
 
Witam przedświątecznie :-)

no mi przeziębienie juz wreszcie mija, bałam sie, ze na święta sie rozłoze no ale sie udało narazie, coprawda maluszek cos tam tez podłapał ode mnie, ale lekki katarek, więc sobie poradzimy.
Bylismy dziś cała rodzinka u święconki, fajnie tak :-) no i przetestowlaismy ta buggy board na dłuzeszej trasie, super, ze sie zdecydowlaismy w koncu na ten zakup bo do kościoła to mamy kawalek dość spory i Hubek by nie dał rady a tak przynajmniej mozemy sobie spacerki urządzać:tak:

Życzę wam wszystkim spokojnych, radosnych świąt w miłej rodzinnej atmosferze pełnej miłości i ciepła!!! Dla dzieciaków mnóstwa miłych wrażeń!!!
 
Witam !!!

Wpadam tylko złożyć życzonka, bo necik coś nam się tnie i nie mogę was poczytywać...
u nas wszystko ok, Filip zdrowy, bo do przedszkola już nie poszedł w tym tygodniu, ja tez dobrze się czuje...trochę się zmęczyłam przygotowaniami a raczej porządkami w domu, ale jest ok...


No ale przede wszystkim:

DZIEWCZYNY DLA WAS I WASZYCH RODZINEK ZDROWYCH, RADOSNYCH, PEŁNYCH NATCHNIENIA I SPOKOJU ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, SPĘDZONYCH W GRONIE NAJBLIŻSZYCH, SMACZNEGO JAJKA ORAZ MOKREGO DYNGUSA ŻYCZYMY MY!!!
 
ja rwnie spxnione ale sycyere Wesoego Alleluja u nas w tzm roku mega wesle swieta bo.................................................w Wielki Pitek o 6,40 urodzila sie Kinga przyjechalam doszpitala o 5 i szybka akcja byla. jest piekna ma czarne dlugie wlosy i jest taka ciemna wypisali nas w niedziele rano.

ale sernika nie zdaylam zrobic.
 
ja rwnie spxnione ale sycyere Wesoego Alleluja u nas w tzm roku mega wesle swieta bo.................................................w Wielki Pitek o 6,40 urodzila sie Kinga przyjechalam doszpitala o 5 i szybka akcja byla. jest piekna ma czarne dlugie wlosy i jest taka ciemna wypisali nas w niedziele rano.

ale sernika nie zdaylam zrobic.

Karola,no moje wielkie gratulacje,strasznie sie cieszę.Witaj maluszku na świecie.
 
reklama
Do góry