reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Kasiad sliczne ma te wloski :tak:
Moja siostra wczoraj urodzila w 26 tc :-( maly wazy 850 gram wdala sie infekcja(teraz juz zapalenie pluc) bo za dlugo wyciekaly wody zanim je zauwazyla troche musialam ustawic personel w szpitalu zeby cokolwiek zrobili ale trwalo to 5 godzin i musialam wykonac pare telefonow bo nawet jej zbadac niechcieli :wściekła/y:
 
reklama
Susu juz masz prawie roczniaka szok !

Irtasia kurcze biedne maleństwo dużo zdrówka i sił dla niego ! jak ogólnie się dzieciątko dziś ma ? co lekarze mówią ? mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze !
 
Irtasia kurcze biedne maleństwo dużo zdrówka i sił dla niego ! jak ogólnie się dzieciątko dziś ma ? co lekarze mówią ? mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze !

Maly nadal pod respiratorem i po przetoczeniu krwi dzis takze go naswietlali wiadomo zoltaczka wczesniacza silna .Najwazniejsze ze stan sie nie pogarsza ale takze sie niepolepsza ale wiadomo zapalenie pluc nie zejdzie w 3 dni. dsc00517.jpg
 
Irtasia slodkie malenstwo najważniejsze że się nie pogarsza daj znać jak coś sie zmieni i oby na lepsze a przybiera coś ? coś więcej wiecie ?
 
Irtasia slodkie malenstwo najważniejsze że się nie pogarsza daj znać jak coś sie zmieni i oby na lepsze a przybiera coś ? coś więcej wiecie ?

Maly nadal walczy mial juz wylew 4 stopnia(wiadomo najgorszy) , pekniete jelito(zagoilo sie w 2 dni),dzis ma prawie juz niewydolnosc nerek podaja mu leki teraz waza sie godziny czy zadzialaja no i czeka go operacja zamkniecia Botalla
 
hej, hej

zacznę od tego

Irtasiu bardzo mi przykro z powodu Michasia

Karolina Filip miał usuwany trzeci migdał, normalnie w narkozie to robili...

Ale Oliwka straciła włosów - ale naprawdę będzie łatwiej w czesniu

Nuska ale ta twoja druga córcia juz dwa miesiące ma...rany jak ten czas leci...
 
Witam,

Irtasiu mam nadzieje ze malenstwo wychodzi z tego obronna reka....och az sie serce kraja jak widzi sie takiego szkraba walczacego o zycie:-(

Mysia wiem wiem, ze ten czas zapiernicz ze hoho ....ja wlasnie tez dzisiaj tak patrzylam na mala i sobie pomyslalam ze to juz przeszlo dwa miechy:-) rosnie kozunia jak na drozdzach...

Gosiu
na nk jest fajna fotka Julki i Emilki hihi.....:-D
 
reklama
Do góry