reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Newfie witaj serdecznie :) w końcu nie jestem sama, choć tu babeczki z innych wątków wspaniale otoczyły mnie opieką :) pisz jak tam u Ciebie :) piszmy jak najwięcwej, a Ty widzę, że będziesz mogła sypac doświadczeniem, bardzo się cieszę.

ja rzadko się podłączam do kompa, bo niestety musze leżec, ale jak tylko mogę to czytam o innych mamach i dzieciach na różnych wątkach. Uwielbiam oglądac maluszki - nie mogę uwierzyć, że niedługo też będę tulić taką kruszynkę.

Jeszcze raz dziekuję za wsparcie - przyda się, bo ciężko mi z tym leżeniem, no i cieszę się, że mam pierwszą towarzyszkę, czekamy na następne.
 
reklama
Jasne, nie ma to jak wsparcie tych, które są w identycznej sytuacji :) Trochę masz kiepsko że musisz leżeć, ale mam nadzieję że niedługo tak będzie... ? Ja się naprawdę czuję identycznie jak w pierwszej ciąży, czyli lepiej niż normalnie :) Dziś dodatkowo odebrałam test beta, i o tydzień mi się skorygował termin - według mnie powinnam być w szóstym tygodniu, według beta jestem w siódmym :). Za dwa tygodnie mam usg więc ciekawa jestem jaki wiek ono pokaże mojej fasolki :D. Pozdrówka i trzymaj się, a właściwie skąd jesteś, Jagoda?
 
Jagoda Gratulację no ja chętnie też wskoczyłabym na wątek lutowy ;D czas pokaże. Odpoczywaj dużo a wszystko będzie dobrze, pozdrowienia
 
Cześć, lutówki!
Mam wielką nadzieję, że do was dołączę. U lekarza jeszcze nie byłam, ale robiłam dziś test i jasna, bo jasna, ale była ta druga kreska. Wg moich wyliczeń - powinnam załapać się na pierwszą połowę lutego :D
 
Cześć Jagoda!Ja również mam 25 lat i jestem w młodej ciąży :)Jeżeli wszystko będzie dobrze to moja dzidzia urodzi się ok 7 lutego.W środę idę do lekarza i mam nadzieję,że już mi coś konkretnego powie,bo jak byłam 24 maja to było jeszcze za wcześnie, żeby ciążę wybadać, chociaż lekarz i tak coś już czuł-kazała mi zrobić test(ja zrobiłam dwa :) no i wyszły pozytywne:)Strasznie się cieszę!!Również z tego że dzidziuś urodzi się w lutym, bo ja też jestem dzieckiem lutowym:)urodziłam się 18 lutego:)Pozdrawiam!Już nie jesteś sama... ;)

 
reklama
Gratulacje dla wszystkich lutowych mamuś!!!
Dziewczyny, życze Wam spokojnych i cudownych 9 miesięcy a potem szybkich i łatwych porodów :)

Pozdrawiam serdeczenie
Październikówka :)
 
Do góry