reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Wiem jak się czujesz bo ja też byłam w takim stanie-jakoś nie wierzyłam tym testom, które wyszły przeciez pozytywnie:)Teraz z kolei czekam na usg i juz dopiero jak tam zobacze ta fasoleczke i że wszystko jest ok, to wtedy będę spokojna-chociaż trochę, bo do końca jeszcze na pewno nie...
 
reklama
przyjmiecie mnie dziewczyny? rano zrobiłam test i dowiedziałam się, że Izka zostanie starszą siostrą ;D ;D ;D termin obliczyłam sobie na 19 lutego ;D ;D ;D
 
Cześć, Wiśnia, witaj w - skromnym na razie - lutowym gronie :). Fajnie, że nas przybywa :laugh:
 
kochane lutóweczki, chyba naprawdę czas założyć listę obecności :laugh: niby was mało, ale wyrastacie jak grzybki po deszczu. No to ile teraz was właściwie jest? ;D
 
xandii chyba na razie nie ma chętnej do prowadzenia takiej listy :laugh:
ja niestety nie zawsze mogę siąść do komputera więc nie chcę się podejmować zadanie, które mogę potem zaniedbać ::)
poza tym ze wpisaniem się na listę wolałabym poczekać na potwierdzenie lekarza, że wsio ok :)
 
Policzyłam ;D jest nas póki co 6:

1. Newfie - 2 luty
2. Jagoda25 - 3 luty
3. maciejkamyk - 5 luty
4. martula25 - 7 luty
5. Ol - pierwsza połowa lutego
6 ja- 19 luty

;D ;D ;D
 
reklama
Do góry