reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
hej dziewczyny!!

alescie napisały na forum w weekend :szok:, nie wiem czy nadrobię:sorry2: w pracy młyn, w domciu brak neta:baffled:
i pogoda syfna sie zrobiła:baffled:

ale co tam, miłego dnia :-)
 
I ja sie witam po weekendzie...

U nas ciągle robota i robota..do tego pierwsi goście, no i chwila odpoczynku by sie przydała...ale...

pogoda sie popsuła, ale podobno od jutra lepiej...za to sobota była cudna...uffff...licze, że najbliższy weekend będzie piękny..

poza tym zaczęłam egzekwować od Tomka pewne rzeczy, musi w końcu sie nauczyć, że ja też sie liczę, a jak nie to nie pozostanę mu dłużna...może na swoim będzie łatwiej...zobaczymy..

Jaosiek świetnie, że Milenka taka grzeczna była na Chrzcie...:tak::tak:


He,he to tak jak ja.
;-)
a mąż wpadł do domu(jest dzis w pracy do 22.00)i kręci nosem,ze koszula zle wyprasowana...
więc sam sobie prasował w łazience,a ja mu otworzyłam drzwi i mówie"spróbuj przy otwartych,jak Kuba wisi przy nodze:baffled:'
No ale nic nie zepsuje nam humoru,po wczorajszym fajnym dniu nadal jestem pozytywnie naładowana.:tak:

EEE, rozalka to i tak masz odważnego i zarazem spokojnego męża.....mój to by sie słowem nie odezwał, bo od tego momentu prasował by sam... i tak, ze prasujesz przy Kubusiu, ja mogę uprasować po godzinach, jak Filip idzie spać, przy nim nie ma szans, ciągnie żelasko, za deske, wiesza sie na mnie.....wiec niech sie cieszy, ze w ogóle ma uprasowane...:-D:-D:-D
 
A tak poza tym to net mi dzisiaj tak licho chodzi ze głowa mała...czytam Was od 13 i nie mogę skończyć...tak mi sie wiesza, błędy wyskakują i w ogóle, wolno strony lładuje...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Mysia ja mam tak od wczoraj.....
chcialam cos naskrobac ale nerwowmi zbraklo...hihi.
Joasiek super ze wszystko sie udalo i Milenka byla grzeczna.....ciesze sie bardzo:)))
 
dostałam telefon, że dyrektor placówki gdzie zaniosłam CV chce ze mną jutro porozmawiać o 9... trzymajcie kciuki...


boję się.... to będzie moja pierwsza rozmowa aaaaaaaaaaa:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry