reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Wisnia powodzonka;-):tak::-)
Mysi i Nuska tylko spokuj was uratuje .................
jam własnie pomalowała łazienke:rofl2:
 
Buuuuuuuuu od mojej siostry maluski Oliverek ma wodniaka teraz dopiero sie ponownie ujawnil:-( pierwszy raz zauwazyli jak byla siostra jeszcze w ciazy pozniej gadali ze sie wchlonol i to samo twierdzili jak sie urodzil a pare dni temu maly zaczol panicznie plakac i siostra myslala ze kupy nie umie zrobic i sciagnela mu pampersa a tam wielka gola fioletowa:szok: i poszla natychmiast do lekarza i lekarka powiedziala ze normalnie to sie samo wchlania albo usowa jak dziecko chodzi ale on ma to tak duze ze watpi w to ze sie wchlonie i okolo 6 miesiaca maly bedzie miec to usowane z jadra:-(, siostra lapie sie wszystkiego nawet jutro bedzie dzwonic do babki co zajmuje sie chirurgia fantomowa:baffled:
 
Buuuuuuuuu od mojej siostry maluski Oliverek ma wodniaka teraz dopiero sie ponownie ujawnil:-( pierwszy raz zauwazyli jak byla siostra jeszcze w ciazy pozniej gadali ze sie wchlonol i to samo twierdzili jak sie urodzil a pare dni temu maly zaczol panicznie plakac i siostra myslala ze kupy nie umie zrobic i sciagnela mu pampersa a tam wielka gola fioletowa:szok: i poszla natychmiast do lekarza i lekarka powiedziala ze normalnie to sie samo wchlania albo usowa jak dziecko chodzi ale on ma to tak duze ze watpi w to ze sie wchlonie i okolo 6 miesiaca maly bedzie miec to usowane z jadra:-(, siostra lapie sie wszystkiego nawet jutro bedzie dzwonic do babki co zajmuje sie chirurgia fantomowa:baffled:
Kurcze:baffled::baffled::baffled:
 
Mam gościa,przyjaciel męza(no i mój zarazem )na kilka dni przyjechał.Więc czasu tez mało.:tak:
 
Witam kochane !!!


Irtasia, może nie będzie tak źle...ja wierze, ze będzie oki :tak::tak:

Wiśnia ma rozmowe, ciekawe jak jej idzie...pewnie bardzo dobrze :-)

A u nas słonko, ale dosc chłodno, tylko 15stopni....
Młody wstał juz o i 7:30 i ogląda teraz jedynkowe przedszkole...
 
reklama
Troche przejmuje sie malym mojej siostry bo maja do mnie przyjechac na wakacje no tego ze jakas akcja moze wyskoczyc a tego bym niechciala:baffled:
 
Do góry