reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

witam poweekendowo:-)

weekendzik udany, trochę intensywny,ale to dobrze, bo przynajmniej nie mailam zbytnio czssu na głupie mysli:sorry::-p

Anek zdrówka dla córeczki! oby to nic poważnego:-(

Miska suepr, ze wyjazd udany:tak: teraz cięzko wam pewnie bedzie wrócic do rzeczywistosci

Gratki dla wszystkich zrzucajacych kolejne kg!!:tak::-) oby tak dalej!!! ja stoje w mijescu ciagle, zablokowałam sie chyba:eek:

miłego dnia wszystkim:-)
 
reklama
witam
u nas weekend intensywny obiad ślubny całkiem fajny w super pałacyku za redą.niedziela to szukanie prezentu dla Szymcia więc jakoś walentynek nie było.teraz mam 3 dni luzu i zabieram się za szykowanie urodzin małego.

tylko jakoś pogoda średnia bo słoneczko uryszyłoby moje pupsko.
 
Witam:-)

Weekend miłego lenistwa... już dawno tak nie odpoczęłam, mimo że Oli w nocy dawał czadu ze względu na zęby i do tego gorączka, na szczęście tylko dwie noce takie kiepskie, a dzisiejsza już w normie:tak:

Karola dobrze, że weekend udany i mile spędzony na uroczystości ślubnej:-)

Rosmerta przynajmniej nie miałaś czasu myśleć;-) I tak wszystko będzie dobrze - zobaczysz:happy:

ANEK dużo zdrówka dla Marlenki:tak::tak: Fajnie, że dołączyłaś do naszego grona i piszesz na innych wątkach również:-)
Powiało świeżością na naszym forum, bo i bibinka powróciła;-)

Miśka niestety wszystko co dobre, szybko się kończy:sorry: Ale codzienna rzeczywistość wcale nie musi być gorsza, bo przecież walentynkowy wypad na sushi należał do udanych;-):tak:

Jeszcze raz dziękuje za gratulacje:zawstydzona/y::tak:

Miłego dnia Dziewczyny:-)
 
Hej.
Zgubiałam gdzieś hasło a mój komp mnie nie chciał zalogowac automatycznie, i mam zaległości znowu...
Moje ozdoby choinkowe z masy solnej:
 

Załączniki

  • dziela4.JPG
    dziela4.JPG
    35,4 KB · Wyświetleń: 10
  • dziela.JPG
    dziela.JPG
    24,7 KB · Wyświetleń: 14
  • dziela2.JPG
    dziela2.JPG
    28,4 KB · Wyświetleń: 10
  • dziela5.JPG
    dziela5.JPG
    14,5 KB · Wyświetleń: 32
Julci bal karnawałowy - dzieciaki przeżywały horror, zestresownae, popłakane, tyle ocych gęb, fleszy, głośno, nie ma się gdzie ruszyć! Dobrze, że już po wszystkim trochę się rozruszała:
 

Załączniki

  • mP1160808.jpg
    mP1160808.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 26
  • mP1160794.jpg
    mP1160794.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 24
No i urodzinowa impreza 13 lutego sie odbyła i 13 osób gościliśmy. ;)
 

Załączniki

  • AP1160956.jpg
    AP1160956.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 27
  • AP1160967.jpg
    AP1160967.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 29
  • P1160953.jpg
    P1160953.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 27
  • AP1160993.jpg
    AP1160993.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Super zdjęcia Patri, mała chyba sporo urosła:tak:
Wiki też dziś miała bal, no i jednocześnie pierwszy raz była w przedszkolu. Moje dziecko w ogóle nie było niczym wystraszone, wszystko jej się podobało, a obcy ludzie, a właściwie tabuny obcych:-D w niczym jej nie przeszkadzali (przedszkole od dziś ruszyło, podobno najnowocześniejsze na Mazowszu i nie tylko, więc były przemówienia, prasa i telewizja)
Po prostu zuch dziewczyna i tyle:tak:
Tylko ja teraz ledwo żyję, 4 kursy sankami przez ledwo odśnieżone chodniki:confused2::crazy:, dały mi w kość, do przedszkola mamy spory kawałek, ok 1,5 km. Bal był po południu, nie chciałam jej zostawiać tak długo, więc po obiadku przyszłam po nią, a ona, że jeszcze na leżaczku nie spała i nie idzie do domu:szok:. Dobrze, że przyszło jeszcze kilkoro rodziców i moje argumenty jakoś ją przekonały. Cieszę się, że tak dobrze minął nam pierwszy dzień w przedszkolu i oby kolejne były takie optymistyczne. Dobrze, że rano A. ja zawozi, bo ja bym sie tam rozkleiła, a tak pewnie bez moich załzawionych oczu i jej jest łatwiej:tak:
 
Witam :-)

Patri super zdjęcia - Julka jaka szczęsliwa:-) nie ma nic pieknijeszego niz usmiechniete dziecko:tak:

MIska fajnie, ze pierwszy dzien wprzedskzolu bez płaczu i histerii, oby tak dalej było i obyło sie bez stresu dla Wiki:tak:
kurcze, co to za przedszkole ze z taka pompa otwierane:eek: zapodaj jakiegos linka Miska:tak:

ja po badaniu, czekam na wyniki, maja przyjsc wciagu 7 dni i znowu czekanie, ech....:sorry:

miłego dnia :-)
 
reklama
ROSMERTA BEDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!

MISKA no to super ze WIKI taka odwazna i ze jej sie podoba w przedszkolu

PATRI zdjecia cudne a JULCIA duza panienka !!!i pieknie wygladala na balu

u nas w przedszkolu dzis bal, Lusia jest biedroneczka, ciekawe czy bedzie jej sie podobac...
 
Do góry