reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
I ja witam:-):-)

ale na razie tylko na chwilke i spadam. Ostatnio Milenka robi mi pobudki o 6tej:cool:.Tak wiec my juz po sniadaniu, kuchnia posprzatana, jedno pranie juz zrobione i teraz czeka nas zabawa
 
Cześć.

Mała Ronaldo rządzi!!! :-D :-D :-D :-D :-D

Fajnie, ze ruszyłyście temat przedszkoli. My też planujemy się przedszkolować, tylko że mama Patrycja jest trochę rozlazła i niczego się jeszcze nie dowiedziała w sensie kiedy składać i co dokładnie. Być może to włąsnie już w tej chwili, obudzę się z ręką w nocniku, (nomen omen).
Do sklikania dziewczyny i miłego dnia.
 
Ostatnia edycja:
cześć mamusie my po śniadaniu ale przed odkurzaniem- już nawet Szymek jak schodziliśmy na dół do kuchni mówił
- mamo zobacz jakie koty na schodach :szok:
mój mąż wyjechał do soboty więc jesteśmy we dwoje.do miłego
 
hej ...jakie nudy:sorry:
zmobilizował się w końcu i wystawiłam ubrania ciążowe na allegro:zawstydzona/y::tak:;-)
a tak nudy ..w piątek ,sobota i niedziela mam jazdy czyli razem 6h;-):rofl2:
 
Witam:-)


imprezka dla brata udana, był mega zaskoczony jak otworzył drzwi a tam my z tortem z zapalonymi śieczkami i spiewamy sto lat :tak::-) bardzo mi dziekował za taka niespodziankę, w sumie nas 7 osób było, kameralnie ale sympatycznie:tak:


milego dnia życzę:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć:-)

Dzisiaj przysłali nam formularz do przedłużenia FISu... miesiąc przed końcem obecnego:rofl2: A zastanawiałam się czy zdąży przyjść przed moim wtorkowym wylotem do PL, a jednak podpiszę się bez problemów:tak:

Agusiu to Sarcia idzie w ślady brata i będziesz miała teraz w domu dwóch sportowców i podwójne turnieje:rofl2: Extra wygląda uśmiechnięta Sarcia Piłkarka:tak::-D
Powiedz mi proszę, ile teraz godzin jest do wyjeżdżenia? 30 czy więcej?

Rosmerta super, że imprezka się w końcu odbyła i brat był pozytywnie zaskoczony niespodzianką:tak: Swoją drogą to Skarb mieć taką siostrę;-)
 
no niespodzianki urodzinowe są zawsze czadowe. ja Wam się przyznam- choć nie wiem czy już tego nie zdradzałam,że urodziny to moj ulubiony najulubieńszy dzień w całym roku. uwielbiam kocham ubustwiam, bo to taki magiczny dzień. pomyślcie ile lat temu wiele osób cieszyło się, że jesteśmy na świecie a dzień w sumi wybrany przez los.
imieniny to już sprawa zdecydowanie świadoma wybrana przez kogoś- no rodziców- ale świadomie przemyślana nad datą urodzin nie mamy wpływu ( w znacznej większości wypadków).no i ja zawsze uważam że to święto i tego co się urodził i jego rodziców.
 
reklama
Hejka.Dzisiaj u nas swieciło piekne słoneczko to troszke pospacerowałyśmy.
A poza tym miałam strasznego lenia i nic mi się niechciało jestem otępiała jeszcze po tym katarze.
AGUSIA powodzenia z tymi jazdami,ja zdawałam prawko 11 lat temu,synek miał wtedy pół roczku nie za milo wspominam naukę jazdy:szok::no: nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz:no: na początku nie umiałam jeżdzić ale powoli powoli i trening czyni mistrza,pochwalę się zeszłych wakacji wracałam sama z dziećmi z Francji.
 
Do góry