reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Rosmerta, ekstra niespodzianka. :tak::tak::tak: Pomyśl, gdyby nie było takiej osoby jak Ty, to kto by wymyślał takie fajne rzeczy? To tak samo z naszymi imprezami, mój B. jest na nie, więc forsuję różne urodziny i inne, choćby po to, żeby kiedyś mieć co wspominać. Gdybym miała pomysłowego partnera, albo chocby otwartego na pomysły, to życie by było kolorowe. Tak myślę :-)
Super kobieto, że jesteś taką osobą :-) :-) :-) :-) :-)

Agusia, zbieram się na razie w myślach, żeby wystawić Julii rózne rzeczy do sprzedania na allegro, rzecz w tym, że nawet jeszcze konta nie mam, ale domyślam sie, że żaden problem stworzyć. Ciekawi mnie strona realizacji czyjegoś zamówienia i w ogóle mnie to ciekawi, bo jestem w temacie zielona jak szczypiorek. A babcie kupują jak szalone, a mi pudeł w szafach przybywa.... Ktoś by mógł ode mnie trochę odkupić, pieniądze sie z pewnością przydadzą...
 
reklama
Witam :tak:

Patri
zakładaj konto i do dzieła :tak:;-)

ja właśnie paczki mam uszykowane do wysłania i zaraz zmykam na spacerek i na pocztę :-D;-)
 
Witam:tak:
siedzę w domu na zwolnieniu, wirusowe zapalenie krtani:-( Dobrze, że Wiki dzielnie się trzyma i póki co 2 tydzień w przedszkolu, bez choroby i z bardzo dobrym nastawieniem. Cieszę się, że się dostała do tego przedszkola, bo nie będe musiała składać ponownie wszystkich papierów, tylko wniosek o kontynuację:-), czyli mam spokojną głowę.
Rosmerta, chyba pytałaś mnie o opłaty za przedszkole, więc przedszkole jest państwowe i cena bardzo przystępna: opłata stała 140 zł, 26 zł rytmika, 13 rada rodziców plus jedzonko 7,50 za dzień, jak dziecko nie chodzi, bo np. chore oddają stawkę żywieniową. W tym miesiącu płaciłam tylko połowe, więc wyszło koło 180 zł i to jeszcze z ubezpieczeniem do września.
 
MIska udało się wam z tym przedskzolem, to fakt:tak: i jeszcze te oplaty przy takim standardzie przedszkola, no ale faktycznie to panstwowe, więc oplaty jak wszedzie, Super:tak::-)

a tak w ogóle to zdrówka Miska!!!
 
Cześć.

Jakaś zła wstałam i od rana dzieciaki rozstawiałam po kątach:sorry: Oberwało im się dzisiaj:-( Nie lubię takich dni, bo normalnie to jestem cierpliwa i nie wkurzam się o byle co, a dzisiaj porażka, wszystko mnie drażniło:sorry: Na szczęście po śniadaniu trochę ochłonęłam i położyłam Oliego spać, a teraz próbuje się pozbierać w spokoju:happy:
Ech muszę coś w życiu zacząć robić, bo monotonia mnie dobija:sorry: Dobrze, że w PL odpocznę i naładuje sobie akumulatorki na dłuższy czas:happy:

30 godzin nic się nie zmieniło:tak:,u nas na egzamin teraz czeka się 2 tygodnie ..teoria i praktyczny jest tego samego dnia znów(bo był osobno nie dawno)
Agusiu dziękuje za odpowiedź:tak: Dobrze, że teraz nie czeka się zbyt długo na egzamin, a że dwa są tego samego dnia to jakoś przeżyję, bo i tak planowałam dwa na raz;-) Zobaczymy jak mi pójdzie cały ten kurs i egzaminy:rofl2:

Miśka fajnie, że takie przedszkole Wam się trafiło:tak: Dużo zdrówka dla Ciebie:tak: Moja teściowa ostatnio miała zapalenie krtani, ale ona dużo gada, więc taka przerwa jej nie zaszkodziła i nie przeszkodziła w niczym:-p

Miłego dnia:-)
 
Ostatnia edycja:
WolfiA ja niestety czasem też tak mam zwłąszcza jak długo jestem z małym tylko sama to po kilku dniach mnie roznosi no i niestety wtedy krzyknę na małego aż mi głupio, bo co on winny.No ale jesteśmy tylko ludźmi.

Miśka5 przedewszystkim szybkiego powrotu do zdrowia i aby nikt od ciebie nic nie załapał.

Patri z tym allegro to ja jakoś sceptycznie podchodzę. chyba jedynie co warto wystawiać to rzeczy tzw. tańsze bo za nowe czasem można się rozczarować. najpierw pospisuj sobie ceny rzeczy za ile byś coś sprzedała i porównaj ceny czy to ma sens. ja niestety większość rzeczy zostawiłam, bo napewno nie opłaca się ich sprzedać bo bym dostałą może 20-30% ceny.Ale wiem, że są wśród nas te szczęsciary co sprzedają wszystko i są mega zadowolone- w sumie nie wiem od czego za leży.
Ale życzę powodzenia.

spadam czas wyprowadzić z Szymkiem Dinozaury po pokoju to jego mania ale ja musze z nim siedzieć na ziemi.

do wieczora.
 
reklama
Do góry