reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

u nas słońce tak jakoś nieśmiało zagląda jakaś dziwna pogoda.no ale zaraz wieszam pranie na balkonie i śmigamy Szymka autem do sklepu oddać babci naczynia od słatki i zrobiłąm wczoraj smalec z moich mięsnych resztek więc będzie co jeść, a raczej podjadać.

miłęgo dnia

p.s. kurcze czasem do tego żarcia naprawdę wpychają co leci a później trzeba odchorować.
 
reklama
Hej:-)

Mało mnie tu, ale czytam od czasu do czasu co u Was;-) Ciężko znaleźć czas na BB mają tyle zajęć:tak: I powiem szczerze, że tak mi się do IE nie chce wracać:no: Na szczęście jeszcze mam ponad miesiąc do powrotu;-)

zdałam wewnętrzny z jazdy :)...w poniedziałek mam dokumenty do odbioru i zapisanie się na egzamin ;/
Super! Powodzenia dalej:tak:
Ja w poniedziałek mam egzamin teoretyczny i jak dobrze pójdzie, to zapisuje się od razu na praktyczny:happy: Trochę się obawiam jak będzie, ale jestem dobrej myśli - może w "trzech razach" się zmieszczę:sorry: Kiepska zdawalność teraz u nas po zimie, zwłaszcza że jeszcze niewielu chętnych:sorry: I to by było na koniec mojego kursu prawa jazdy;-)

Trzymajcie się Wszystkie cieplutko i zdrowo:tak: Pozdrawiam:-)
 
Wolfia brakuje tu ciebie!! Powodzenia na kursie - napewno zdasz:tak:
I nie dziwię sie, że nie che ci sie wracac do IE... ciesz sie czasem który spedzasz w Polsce na maksa!


Agusia gratki!!! powodzenia na dalszych etapach!!!:tak:

miłego weekendu wszystkim zyczę!!!

jak dobrze pójdzie jutro odbieramy nasze autko i juz nowym bedziemy smigać:-)
 
kurcze nic chyba czegoś nie kumam poszłam zanęcona Rosmerty zakupami z nexta za ciosem weszłam na stronę no i sobie coś tam wyszukałam tylko nie jak to działa:
np. bluza ta szara kosztuje 20 funciaków plus 5 funciaków za przesyłkę a jeden funt 4,42 więc 110,50 a na allegro taką samą nową bluzę można kupić już z przesyłką za 88zł???

spodobały mi się takie pomarańczowe szorty no i wychodzi że taniej kupić na allegro niż od nich ze sklepu.
 
Hej Babeczki.
Agusia,Wolfia powodzenia.Zazdroszczę,ale w przyszłym roku tez idę,(moze juz na wiosne) na prawo jazdy,nic mi nie przeszkodzi,he,he.

Wczoraj cały dzien u ciotki na wsi,wprawdzie zimno było i tylko troszke spacerowalismy,ale Kuba jechał pociagiem i był cały szczęsliwy,a ja odpoczełam i nabrałam energii.
 
Dziewczyny powodzenia ! :tak:Agusia gratulacje :tak:

ja tam się boje jeździć może jakbym sama prowadziła było by inaczej :confused:

Słyszałyście o wypadku samolotu z prezydentem ? :szok: zresztą kto by nie słyszał ...tragedia poprostu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam.
Krótko i zwiezle co u nas-
masakra
Kuba chory,znowu,gorączka ,kaszel gardłowy,wymioty,pewnie angina.
Pół nocy przeryczałam,miałam skurcze i twardnienie brzucha.Nie wiem co dalej.
Oboje do lekarza....:no::sorry:
 
Do góry