reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Witam

cięzko sie jakos pozbierac i skupić na czymkolwiek... czasem jak ogladam jakies wspomnienia, relacje w tv to jakos nie moge uwierzyc ze to sie naprawde stało, ze tyle ludzi, w tak tragiczny sposób straciło życie w jednej sekundzie...:-( i to szukanie ciał, aż strach wyobrazać sobie w jakim stanie oni w ogóle trafia w tych trumnach do swoich bliskich... straszne nie móc sie nawet pozegnać z najblizszymi osobami...

Miśka szkoda, ze taki fajny wypad rozleciał sie przez tragedię. No ale takie zycie niestety.

Jutro wyniki w przedszkolu, mam nadzieje,że sie uda:sorry: a jak nie, to chyba prywatne, znalazłam jedno fajne, nawet w pobliżu tego państwowego, no ale wiadomo koszty wieksze niż w państwowym (650zł), no ale zobaczymy jutro
 
reklama
Hej dziewczyny.
Nastroje nieciekawe,a pogoda tez jakas taka szaro-bura.
Ze zdrówkiem juz lepiej,Kubula szaleje na całego.
Rosmerta trzymam kciuki za przedszkole,bo te państwowe naprawde drogie.
 
Witam

dobre wieści otrzymałam od samego rana: Hubek dostał sie do przedszkola:tak: ale się cieszę, że nie musze juz nic latać, odwoływać się, szukać czegos innego. Ufff... :-)

dzięki za trzymane kciuki;-)

pa
 
Witam

dobre wieści otrzymałam od samego rana: Hubek dostał sie do przedszkola:tak: ale się cieszę, że nie musze juz nic latać, odwoływać się, szukać czegos innego. Ufff... :-)

dzięki za trzymane kciuki;-)

pa

Gratuluję.:-)

oj przymiera nam cos forum,a szkoda....

w kazdym badz razie zycze miłego dzionka Babeczki.
 
Ostatnia edycja:
Witam:tak:

nie mam co nadrabiać :-D

Rosmerta super :tak:ja za kilka dni się dowiem :sorry:

zmykam przebrać małego bo mi przysypia a coś chyba zmachał
 
super ROSMERTA, to fajna wiadomosc

u nas przeziebieni wszyscy, wiec i nastroje nie za bardzo, akurat mam wolne i jestem chora, no super po prostu...
 
reklama
Do góry