reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

reklama
Ostatnia edycja:
dziś moja pani doktor nie miaął czasu jutro po połundniu smigamy. podałam celemastinum i plama czerwona zniknełą z policzka jest jedynie szorski policzek no i teraz jeszcze szorskia robi się rączka poniżej łokcia pupa już w miarę ok.

wg. mnie to kurz no ale ja alergologiem nie jestem.

kurcze narobiłma się dziś jak wół posprzątałąm cały garaż wystawiłąm wszelkie śmieci nawet je sortowałam papier plastiok szło różne- małę zboczenie ale weszło już nam w nawyk, jutro akcja sprzątania ziemi w BYtowi-nasza firma podstawia kontenery na wszelkie rupiecie z ogrodów garaży piwnic itd.

ale te komunie normalnie zmienił jakiś cel. to raczej widzę jakieś bale z mini śluby niż komunia.wOOw mam nadzieję ,zę z komunią chłopca jest mniej zabawy. zresztą ja mam nadzieję, że jak już Szymek będzie miał ten dzień to będzie ciepło i zrobimy to na działce nad stawami grill ognicho itp. rozstawimy wielkie namioty ławy stoł i wsio.
choć wiem że w moim mieście to tendencja że większość robi w jakimś lokalu lub nawet zamawia koucharki do domu jak brak mniejsc w restauracji- bo trzeba 2 lata wcześniej rezerwować.

powodzenia kochane w tych przygotowaniach.
 
Karola, Komunia na działce przy grillu i ognisku, to fajny wg mnie pomysł, jeśli na działce są oczywiście warunki na tak duże przyjęcie.

Mnie za 2 tygodnie czeka wyprawienie 18nastki Patrykowi. Jestem ciężko przerażona, bo to będzie duża impreza, dużo ludzi, a mieszkanie małe. Strasznie mi się nie chce :baffled: leniuch jestem, no ale trzeba będzie ogarnąć to wszystko jakoś. Jedzenia muszę zrobić 3 rodzaje, normalne, wegetariańskie i dukanowskie - nie tylko dla siebie, bo zawsze każdy chce spróbować co jem na codzień :laugh2:

Kurcze, jak mnie boli ta krtań, zapomniałam już, że to takie bolesne, zwłaszcza jak muszę odkasznąć :dry:
 
Ostatnia edycja:
ja tam nie robię nic nie tradycyjnego..kiedyś krzesło było dla dziecka komunijnego obwinięte białym prześcieradłem a dziś po prostu kupiłam "proste" nakrycie (w linku rozalki jest moim zdaniem mega przesadzone ..niebieskie dodatki)...do tego serwetki niebieskie komunijnym wzorem i to wsio czy to jakies wypas??? :p

a ciasta robie chyba sama ;-):dry: snickersa ,milky waya,lambadę i torta ksiazke ;-):rofl2:(dam rade co ?!;-):szok::-D)
 
Ostatnia edycja:
Agusia no pewnie,że dasz radę.a kilka gadzetów to dla mnie nie jest przesadzone,spokojnie,uroczyscie musi byc.
 
Witam piątkowo :-)

za oknem piekne slonce, no i ta kwitnąca czeresnia:-) cudnie, no ale przymrozek był...


Komunie mamy 13 maja w czwartek to wypada bo jest u nas wolny dzien od pracy

no prosze, w moja rocznicę ślubu:-)

powodzenia w przygotowaniach do komunii kobietki:tak: i nie stresowac sie Agusia - dasz radę:tak: mmm, juz widze te ciasta smakowite:-p i ten tort napewno ci cudny wyjdzie :tak:

a nikt nie mówi, że wasze propozycje dekoracji domu to przesada:-p wiadomo, że krzesło musi byc ubrane (ja pamietam tez że miałam owiniete prześcieradłem i ubrane mirtem) no i ze obrusy i serwetki odświętne tez musza byc i jak do tego kilka balonów to uważam, że w sam raz:tak::-)

miłego dnia!!!
 
reklama
Do góry