reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Jednak ruszyliśmy się z domu. Pojechaliśmy obejrzeć miasteczko wojskowe przy Rondzie Charles’a De Gaulle’a, masa ludzi, ale udało się wejść i trochę popatrzeć na różne wozy pancerne, czołgi itp. Potem była parada wojskowa, wszystkich możliwych rodzajów żołnierzy, Wiki najbardziej podobały sie konie i orkiestra wojskowa:tak:Potem pojechalismy do kina, a tam tłumy niesamowite, ludzie po prostu poszaleli:tak:, promocja zadziałała. Odwrót był niemożliwy, Wiki koniecznie chciała obejrzeć żółwika Samiego. Odstaliśmy swoje w kolejce i okazało sie, że na seans za 5 min zostały 4 miejsca w 1 i 2 rzędzie:-(kupiłam te w 2 i wysłaliśmy Madzię z Wiki, a sami niestety nic na podobna godzinę nie dostaliśmy, więc kupiłam na sobotni wieczór, a podczas gdy dziewczyny oglądały film na pozostało tylko wypić kawę, bo wszystko dookoła przecież dziś zamknięte oprócz kawiarni przy kinie i Mc. Po kinie zachciało nam się jeść, więc postanowiliśmy sprawdzić nową suszarnię i tak nam zeszło do 18. Z pełnymi brzuchami i pustymi kieszeniami wróciliśmy do domu:-p
 
reklama
witam.
Kolejny dzien samam z Bąblami i wymiekam.młody nie szedł do przedszkola,a energia go rozpiera.Właśnie robi desery z ciastoliny,ale ciągle cos tam jęczy i głosno spiewa,a mała spac nie może.no cóz,takie "zalety' małego mieszkania.Pogoda do d...,pada i pada,tak bym na spacer sie wybrała,co by Kubula poszalał(wczoraj po spacerku juz byl grzeczniutki).
Kupiłam chuste tkana dla Hani,jupiiii,nie moge sie doczekac,kiedy przyjdzie i czy małej sie spodoba.Bo jak jestem sama,to popołudniami Hanke-marude(jak nie dospi na spacerku po południu),bym ponosiła w chuście,a przy okazji miała wolne rece,by choc kolacyjke dla Kubula przygotowac.Ehhh....
no to miłego dnia,lece do łazienki,bo tam Kubula urzęduje i juz powódz jest.
Pa.
 
Kasiad bardzo dziękuję:happy2:

Starszaki mają wolne od szkoły, ale Ewka miała przedszkole więc i tak trzeba było rano wstawać:sorry:
Brzydka pogoda, nic się nie chce... ani na podwórko wyjść, oj niefajnie, znów kiszenie się w domu...
 
Miśka w końcu 11 a 25 zł to mega róznica najważniejsze by baja się podobała.Dla Szymka już sama końcówka była nudna.pewnie nie kumał że to fajnie znaleźć swoją połówkę po takich przygodach. teraz czekamy na mysich agentów.szkoda że wszystkie bajki są praktycznie 3D bo jak długa bajka to Szymka męczą na nosie.

nasi znajomi zabrali wczoraj swoją pociechę do gdańska na ten plac zabaw co ostatnio wklejałam link tam też były tłumy na maxa.myślę że wszędzie w takich rozrywkowych miejscach ściski.a mi się marzy jakiś dobry spektakl muszę poszukać czegoś w Gdańsku dawno nie byliśmy się odchamić.

Szymek też dziś w domu bo w przedszkolu grupa łączona dla wszystkich i do tego nie ma żadnej z jego pań.
 
U nas przedszkole dziś nieczynne. Ja wzięłam dzień urlopu i w ten sposób mam 4 dni wolnego. Pospałam dziś do 10tej :rofl2:
Niedługo lecimy na zakupy. Tylko kawkę sobie strzelę, Oliwka grzecznie bajki ogląda.
 
i my dziś leniu****emy, wolne od szkoły i przedszkola.
Karola Wiki nie cierpi filmów 3D ze względu na okulary, a swoją drogą trudno się dzieciakowi dziwić, bo okulary na takiego malucha są za duże i ciągle spadają i jak tu się na filmie skupić. Wczoraj wyszła zmęczona, film się podobał, ale powiedziała, że ją głowa boli od tych okularów i więcej do kina się nie wybiera, chyba że bez 3D:-p
 
witam:-)
Patch to dla Ciebie cobyś bez problemu trafiła ;-)https://www.babyboom.pl/forum/mamy-lutowe07-f147/

Tycia trzymaj się nie dawaj się dołka
rosmerta udanego wypoczynku choć pewnie odczytasz po :zawstydzona/y:...oby w Kołobrzegu nie wiało jak u nas;-)
Miśka troszku uatrakcyjniony weekendzik mieliście :-)
rozalka pochwal się chustą ..oby Hanutkowi tez się spodobała;-)
Wolfia i karolina hop hop;-):rofl2: gdzie jesteście;-)

My dziś dzień zakupowy mieliśmy ...jaK ja nie lubie chodzić po sklepach:zawstydzona/y::cool:
 
Hej dziwczyny !
Dzieki za pocieszenie ;-):tak:.
Powiem Wam,że ja z Kondziem dopiero 2 tygodnie temu bylismy pierwszy raz w kinie i bardzo mu sie podobało.Dzielnie przez prawie cały film siedzial w tych okularach( bylismy wlasnie na zółwiku ) i wcinal popcorn. Widok był smieszny ;-):-):tak:. Tydzien temu bylismy tez na "Zakochanym wilczku" ,ale tu juz nie bardzo chciał miec na nosku okuary,bo sie chyba bal. Jak dla mnie za duzo scen wzbudzajacych strach w tym filmie :sorry:. Strasznie mi sie podoba opcja kina w 3D ,bede teraz chodzila z dzieciakami na takie seanse ;-):tak::-D.
A dzis po pracy pojechalismy na zakupki. kupilam Misi kurtke w H&M za prawie 56 zł,były i chlopiece,wiec polecam (dla starszych dzieciaków) . Do tego kurtka dla Bartusia ,bielizna i bluza dla Kondzia,skarpetki dla taty i bluzka + buty dla mamy :-D.
A jutro uczelnia do 18 :blink::-:)shocked2:. Milego weekendu :tak: i ładnej pogody :tak:.
Patch witamy ;-):tak:
 
reklama
witam.
Patch:-)
Agusia my chyba dziś na zakupy sie wybierzemy.Pochwal si co upolowałaś.
Chusta sie pochwale ,jak dojdzie,nie moge sie doczekac.


Ale sie wkurzyłam,maz objezdził wszystkie okoliczne Biedronki w celu poszukiwania piożamek dla małego i co,nie było,a był w dzien rozpoczęcia oferty.(a były podobno z Toy Story):baffled:
Teraz szukam na all
Wczoraj najadłam sie popcornu,no i Hanutek cała noc puszczał bączki jak z karabinu,a poprzedzone było to stękaniem,ehhh...do tego Kubulowi bolaly nózki,bo wczoraj duzo biegał i jęczał,musiałam go masowac.
 
Do góry