reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Hej

Kasia, Nuśka - zdrowia życzę. Mnie też coś łapie. Od wczoraj biorę czosnek w kapsułkach i odpukać już dziś czuję się lepiej.

Wolfia, ja ubranka trzymam dla Agatki więc nie pomogę. Sytuacja bardzo smutna. Dobrze że dzieci mają dziadków :-(
 
reklama
Ha no wlasnie Karolina ciekawe czy zoladek bedzie mnie bolal po czosnku w kapsulkach?? Tez musze zaczac lykac moze to mnie troszke wzmocni póki co :wściekła/y:


A teraz siedze sobie i czekam na kolezanke ma wpasc na herbatke....Jula juz bez kuzynki wiec troszke glowe zawraca:-D ale jakos sobie moze pogadamy.....
Izulka rodzi na koniec marca wiec mamy wspolne tematy;-)
Milego dnia zycze!
 
Hej:-)
My po 10 dniach w PL wróciliśmy w sobotę w nocy:tak: Ale było fajnie, mroźno, a potem śnieżnie, jak odjeżdżaliśmy to właśnie zaczynała się plucha, więc trafiliśmy idealnie w zimową porę;-) A tutaj kwitną już żonkile i inne wiosenne kwiatki:-p Ciekawe co zakwitnie na Wielkanoc:-D
Dziękuje Wam za odzew w sprawie ubrań i rozumiem, że albo już się pozbyłyście albo zostawiacie dla rodzeństwa. Ja też część przebrałam po Victorze i dołączyłam do paczki, część kupiłam im nową, bo pare rzeczy trafiło się teraz na wyprzedażach, część dorzucili mi znajomi w IE, więc trochę się uzbierało:tak: Napewno bardzo będą się cieszyć:tak: Tak jakoś przykuła moja uwagę sytuacja w tej rodzinie, bo dziewczyna była adoptowana, dowiedziała się o tym w wieku 17lat i zaczęła szaleć, czego wynikiem jest owa dwójka dzieci, których ojciec ma już inną babkę i ona chyba jest w ciąży:sorry: A mama tych dzieci miała padaczkę i dostała ataku podczas snu i się najwzyczajniej w świeci udusiła:-( I tak jakoś mnie poruszyła ta historia, zwłaszcza że dziadkowie starają się jak mogą, ale wiadomo że rodzic po 50. roku życia to już nie to samo, co 20-30 latek, ale najważniejsze że ma się nimi kto zająć i oby Ci dziadkowie jak najdłużej mieli siły i zdrowie, żeby ich wychować:happy:

Dużo zdrówka dla Wszystkich i lepszej wiosennej już pogody:tak:

A gdzie Karola się podziała, bo już dawno jej nie widziałam;-) Karola daj znać co tam u Ciebie:tak:

Miłego dnia:-)
 
Heloł :-)

Oł, Wolfia, po raz kolejny zatęskniłam za Ie.

Z powodu mojej cukrzycy ciążowej teraz mam częściej wizyty u lekarza, no i co tydzień ktg + usg + doppler. Chciałam sie pochwalić że Agatka rozwija się ksiązkowo. Waży już 2 kg - idealnie jak na ten tydzień ciąży. Tylko moja waga od jakiegoś 1,5 miesiąca nieznacznie powoli spada. Aktualnie od początku ciąży przytyłam uwaga, uwaga - 8 kg. Zaczynam na całego mieć syndrom wicia gniazda. Jutro, jak nic nie wypadnie, jadę kupić wózek i kilka potrzebnych rzeczy. Ubranka już przygotowane - tylko wyprac. Walizka do szpitala stoi i czeka na spakowanie.
 
Hej,hej ,pozdrawiam.
Jak te nasze brzuchatki widzę rosną,he ,he i dzidziolki też.
Czekam na wiosne z utęsknieniem.
 
witam witam:-)
ja też już za wiosenka tęsknię:tak:

Karolina ale tobie zleciało szybko, juz niedługo końcówka:szok: ten czas tak pomyka, mój maluszek nieługo roczek konczy, a dopiero co z brzuchem chodziłam:sorry:

miłego dnia wszystkim!!!
 
Masakryczny dziś dzień pod Krakowem. Szaro, buro i ponuro, choć temperatury na plusie 6-7. Moja znajoma wczoraj urodziła własnymi siłami synka 61cm i 4800 waga. Dramat, nie wyobrażam sobie jak dała radę z takim byczkiem :)

Miłego dnia życzę wszystkim :)
 
reklama
Kinia a co dramat ? mój miał 4500g :-) poszło lepiej niz z mniejszą Emilką ;-)

Karolina Agatka śliczne imię ach :-D ....tak wyszło że moja Agatka ma siusiaka a powiem ze chciałam bardzo Agatkę ale na 3 się nie piszę :no:;-)
 
Do góry