reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Co do tego wedzidelka Julcia tez miala podcinane jak miala 3, 4 miesiace nie pamietam dokladnie. Powinna miec jeszcze raz ale juz nie poszlam:zawstydzona/y:bo mnie to bolalo hihi.....ale na szczescie nie sepleni wymawialadnie literki:sorry:
to jest tylko chwilunia takze nie marwcie sie......moment i po bolu....
 
reklama
Irtasia u mnie Emilka najpierw miała badany słuch żeby sprawdzić tego przyczynę ona ogólnie ma słuch na skali 25 niby to dolna granica tak twierdzi logopeda a laryngolog że nie prawda wyniki są dobre heh

Jenni tez miala badany sluch i okazalo sie ze ma podcisnienie w uszach dostala na to balony w ktore musiala dmuchac nosem i po tygodniu byli juz OK. A u Chrisa ta wada sluchu nie zostala zdiagnozowana bo poprzez zwykly audiogram tego niewykryja tym bardziej ze on ma niedosluch odbiorczy bez utraty sluchu , ta diagnoze postawil lekarz przy 3 wizycie a mial u niego 2 inne ale badal go pod katem polipow i usuniecia migdalow .To niejest zwykly Laryngolog tylko po polsku to jest Foniatra chyba i na ta trzecia wizyte wyslal nas psycholog bo na testach IQ wyszlo mu bardzo zle sluchowe.Takze musialam isc do psychologa zeby dowiedziec sie ze dziecko niedoslyszy chore ale prawdziwe.
 
Witam,

Gosia bedzie miał podcinane przez tesciowej znajomą w Śremie na oddziale, laserowo, czyli bezkrwawo i szybko. Podcina sie albo niemowlętom, albo starszym dzieciom jak nie było stwierdzone w wieku niemowlęcym. a potem logopeda, żeby wyprowadzić i wycwiczyć język. ponoć nie tylko mu pomoze to w tym prawidłowym 'r" ale też, sz,cz itp.

Irtasia to sie nabiegałas po lekarzach... ale dobrze, że juz wykryli co i jak i moga pomóc teraz :tak:
 
Hej! Ja dziś mam luzy od dziecka, bo Oliwka od na weekend pojechała na działkę do moich rodziców, choć pewnie niedługo już ją przywiozą.
U nas nic nowego, małżonek remontuje, ja pracuję, Paulina uczy się do sesji a Oliwka grandzi ;-)
Kasiad jak się tak rozpędzicie to zapraszam do mnie na remoncik;-)

Hehe, no niestety w następnej kolejności czeka pokój po dziewczynach, czyli nasza przyszła sypialnia, a potem pokój dzienny, czyli ten, w którym teraz śpimy. Obawiam się Agusia, że będziemy się bujać do końca roku :-D
 
Ostatnia edycja:
Rany ale tu pustki...
pięć lat minęło i częstotliwość spadła prawie do minimum..

Ale taki mam wieli sentyment do mamusiek lutowych 2007..tu sie wszystko zaczęło...

a teraz przy dwójeczce dzieciaków to nie wiem gdzie się podziać...Julka baaardzo absorbuje, filip za to wynagradza wszystko, jest mega kochany...takich dzieci to ze setke mogła bym mieć :-D:-D

Pozdrawiam Was dziewczyny..
 
Rany ale tu pustki...
pięć lat minęło i częstotliwość spadła prawie do minimum..

Mysia to gdzie żeś była zamiast tu pisać :p

Mysia a jak Filip miał te migdały usuwane ? bo już nie pamiętam :sorry2:
sorki ze tak truję na ten temat ale mam gorszego cykora niż Emilka :zawstydzona/y:

i Wszystkiego najlepszego dla małej :D :D kiedy ten rok zleciał ? matko kochana dobrze że dzieci rosną a my ciagle takie młode :D
 
Hej!
Chyba powoli dojrzewam, żeby zciąć Oliwce włosy... Żal mi ich, ale ona od jakiegoś czasu rano marudzi, że nie chce iść na basen w przedszkolu, bo panie jej suszą włosy ręcznikiem targając, włosy się plączą i ciężko je rozczesać. W domu to jej wygniatam ręcznikiem, zakładam odżywkę, więc czeszą się łatwo, jednak w przedszkolu ją boli czesanie. Kupiłam nawet szczotkę Tangle - Teezer, ktora wg mnie jest super, łatwiej się dużo czesze, no ale w przedszkolu i tak ją boli...

***

edytuję, żeby pokazać jak wyszło, z tyłu poszło prawie 20 cm włosów:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane,czy mnie jeszcze pamietacie? nie bylo mnie wieki,wiemmmmmmmmm i przepraszam i obiecuje poprawe (o ile net mi pozwoli bo czesto mam problemy i np teraz coby otworzyc lutowki zajelo mi 15 minut:dry::dry:,i tylko moglam przeczytac ostatnia strone
po krote co u nas- Lusia duza jest,bardzo rozwazna,wzorowa starsza siostra ale i tez typowa szefowa hehe, Salus skonczyl juz 10mcy,jest bardzo pogodnym dzieciatkiem,tylko nocki nadal slabe (zeby?),poza tym ja ciesze sie ze jeszcze nie musze wracacdo pracy i korzystam z urokow macierzynstwa.

NUSKA wielkie gratulacje!

KASIAD Oli wyglada slicznie

MYSIA masz racje,ja tez mam sentyment do lutowek,tyle lat minelo,szoooooook

o IRTASIA tez wrocilas tu,fajnie!

wielkie buziaczole i do wkrotce
 
Do góry