reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

kiniusia

Mamusia Bartusia :)))
Dołączył(a)
19 Marzec 2007
Postów
1 682
Miasto
Pabianice :)
Witam wszystkie przyszłe mamy z terminem porodu na luty 2008.
Jutro testuję i mam nadzieję, że otwierając ten wątek, także w nim na stałe zamieszkam.
Wszystkim przyszłym mamusiom życzę:
wszystkiego co najlepsze, samych szczęśliwych i pogodnych dni w 9-miesięcznej drodze ku największemu szczęściu jakim jest DZIECKO.

 
reklama
Kiniusia trzymam kciuki za pozytywne testowanko. Mam cichutką nadzieję, że ja też zagoszczę w tym wątku :))
 
witam przyszle lutowe mamusie :))):-)
..juz nie moglam sie doczekac tego wąteczku:)
wiec i ja sie dopisuje, mam nadzieje ze razem szczesliwie przejdziemy przez te 9 miesiecy :tak:..bedziemy sie wymieniac spostrzezeniami i sie wzajemnie wspierac!

kiniusia i kasia_2005 czekam na dobre wiesci :))))

ps.ja juz mam pierwsze zdjecie mojego malenstwa, we czwartek mialam pierwsze usg.
jestem w 6 tc i 7d..termin mi wyapada ok, 3,4 luty .
pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia.Łapcie fluidki od mojego maleństwa :-D
 
Kasia_2005, trzymam kciukasy mocno, aby nam się udało!!!:-):-):-)
Mam nadzieję, że nawet jak jednak mi się nie uda, to oczywiście z całego serduszka życzę Ci,żeby Tobie się udało:-D.

Adziamx3, witaj.Załóż wątek ze zdjęciami brzucholków.Życzę spokojnych i szczęśliwych 9 m-cy:-D.

Dziewczynki,cieszę się, że od jutra będę mogła dumnie pisać, że spóźnia mi się @.
Mam nadzieję, że to fasolka, szczególnie, że od kilku dni tempka w okolicach 37:-D.
Piszcie często i na wszystkie możliwe tematy.Buziam was.
 
Kiniusia jestem, jestem:-) Dla niewtajemniczonych napiszę że niedawno robiłam test i wyszły dwie kreseczki. Szczegółów dowiem się w środę bo dopiero wtedy mam wizytę u gina:wściekła/y: Z moich obliczeń wynika że dzidzia powinna pojawić się ok 15.02.:tak:
Adziam gratulacje:tak: Ja nie mogę się doczekać kiedy zobaczę zdjęcie swojej fasolki. Kiniusia ma rację Załóż wątek ze zdjęciami . Potem to będzie fajna pamiątka:tak:
 
kiniusia....a podpowiesz mi jak zalożyc ten wątek???bo ja niebardzo sie orientuje jeszcze na tym forum:zawstydzona/y:
a tak poza tym....dziewczyny tak sie okropnie czuje, ze szok :-( cały czas jestem tak strasznie glodna, że aż mnie brzuszek boli..jakiś głodomorek mieszka mi pod serduszkiem:tak: juz nie nastarczam go karmić...hm...a co bedzie za pare miesiecy??? heheh az boje sie myslesc! ;-)
 
adzamx3,cloe(podwójna już mamusiu)ogromne dla Was GRATULACJE !!!
Kiniusiaoczywiscie życzę aby się Tobie udało.Czekamy na poranne wieści.Temperaturka jak najbardziej właściwa i obiecująca. No ja niestety, jeszcze czekam na testowanko ponad tydzień. Chociaż LUTEINĘ biorę jeszcze 5 dni i zanim przerwę ją brać, zrobię wcześniejsze testowanko chyba w środę. No chyba, że jednak paskudna @ pojawi się jak w poprzednim cyklu troche za wcześnie (podczas brania luteiny)
 
reklama
cloe...ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak fajnie wiedzieć , że sie nie jest samemu z tymi wszystkimi pytaniami, wątpliwosciami :)
ps. wiesz co ja do gina poszlam pierwszy raz za wczesnie, w 4 tyg ciąży (czyli 2-gim faktycznym) ... ale nie załuje bo mnie uspokoił i powiedział ze wszystkie objawy dobrze wróżą ..czego i tobie z calego serduszka zycze:tak:
 
Do góry