reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej
żyje :-)

Uwaga - udało mi się wiosennie od miesiąca ćwiczyć :-D ale superancko :-D wszystkim polecam :-)

I wracam do normalnych rozmiarów :-D

Pozdrawiam(bo jak to margerita kiedyś napisała wpadam rzucę coś i uciekam :-D)
 
reklama
witam sie
nocka byla normalna nawet bardzo Sewi zasnal po 20 a obudzil sie po 6 i dalam mu mleko i poszedl jeszcze spac do po 7 :tak: ale zabkow jeszcze nie widac :sorry2:
a wczoraj to wogole zapomnialm sie pochwalic ze przed kapaniem nie oplacalo zakladac mi sie papmersa wiec Sewi chodzil w majtkach pol godzinki i ani razu sie nie zesikal nawet jak wysadzilam go na nocnik to zrobil siusiu :-D
ale bylam dumna normlanie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

mysza - to fajnie ze udalo Ci sie cwiczyc to cwicz i za nas :-D:-D:-D:-D:-D
 
To niesamowite jak te nasze dzieciaki różnie się rozwijają:-). Majka o 2 tyg starsza od Mikołaja a tak na moje oko to ma z 72 no może 73 cm, waży niecałe 9 kilo i ma 6 ząbków. Jak by szli sobie razem prze ulicę to pewnie nikt by nie uwierzył, że są w tym samym wieku:rofl2::szok:
 
To ja chyba Mateuszka zwaze ale brzusio ma niezle 12 to pewnie malo:eek::eek:Zebow 5 i jakies 82cm. Wszyscy mowia ze na 2 lata wyglada:szok:
DZis sie smialam ze brzuchy rosna nam rowno, mnie, tacie i malemu:wściekła/y::wściekła/y:
Mysza ileeeeeeeee. Musze policzyc ile ja mam, 15 zebow:szok::szok:Rekord chyba

 
To ja chyba Mateuszka zwaze ale brzusio ma niezle 12 to pewnie malo:eek::eek:Zebow 5 i jakies 82cm. Wszyscy mowia ze na 2 lata wyglada:szok:
DZis sie smialam ze brzuchy rosna nam rowno, mnie, tacie i malemu:wściekła/y::wściekła/y:
Mysza ileeeeeeeee. Musze policzyc ile ja mam, 15 zebow:szok::szok:Rekord chyba


Dziewczyny ja tam dwóch u góry nie umiem się doliczyć :-D Ale pani doktor jak MIki się uśmiechnął je zobaczyła :-D
 
Moja małą waży 12,800 wzrost 87 ząbków 19 ale chyba widzę 20 więc cisza i spokój wkońcu będzie! Moja wygląda jak córeczka dwuletnia mojej koleżanki są identyczne wzrostem!
 
Cześć dziewczyny!:-D
Ja tylko na chwilkę - dosłownie - dać tylko znać, że jestem i że udało nam się w końcu zaszczepić Michasia.:-) Nawet nie było tak źle :wink:
A jak Wasze maluszki po szczepieniu?
Pozdrawiam!

#1053
 
reklama
U nas też nauka nocnika :-)
I dziś mieliśmy szczepienie :-D
A Mikuś waży 11,700 :-D mierzy 82 cm :-D i ma 15 ząbków :p
no to wiecej ma zebolkow o rowne 10 ale znow dwa ida Sewkowi wiec zobaczymy Sewi wazy 9,800 g a zmierzyc go dopiero musze :tak:
Cześć dziewczyny!:-D
Ja tylko na chwilkę - dosłownie - dać tylko znać, że jestem i że udało nam się w końcu zaszczepić Michasia.:-) Nawet nie było tak źle :wink:
A jak Wasze maluszki po szczepieniu?
Pozdrawiam!

#1053
u nas sczepienie bylo miesiac temu :tak:


jutro idziemy dziewczyny do lekarza to ciekawe co powie :eek:

i zdjecia Sewka z dzisiejszego spacerku
blaaaaa060.jpg

blaaaaa066.jpg
 
Do góry