reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Patrysia mamy identyczny samochodzik:-DSewi sam juz sie odpycha, bo Mati nie:no:
anna-ajra my tez juz msc po szczepieniach i powiem ci ze marudny byl po nim bardzo:baffled:
Baniorka 19:eek::eek:Oddaje rekord wam:wściekła/y::wściekła/y:Daleko nam do was:happy:
 
reklama
Patrysia- cudny jest Twoj synek i wyglada na wiekszego niz opisujesz :)
zazdroszcze spacerku - dzisiaj byla wspaniała pogoda, a ja z Mikiem w domu - ja chora jeszcze a jemu ciagle oczka ropieja (dzisiaj dostal kropelki i wyglada to juz lepiej).
Mikolaj ma okolo 77 cm i chyba ponad 10 waży - dwa miesiace temu wazyl 9800.
Ma prawie 4 zeby i kolejne dwa ida :))
Pozdrowienia
no to ja tez wklejam zdjęcie Mika - już 'jajeczno-wielkanocne' w jakże niewybrednej fryzurze ;)

attachment.php
 

Załączniki

  • 20090322_111846 (Medium).jpg
    20090322_111846 (Medium).jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 50
Ostatnia edycja:
Witam :-)
To i ja sie dołączę do dyskusji i wadze i rozmiarach. Amadeuszek ile waży??? na szczepieniu przed miesiącem miał zaledwie 8kg ale jest naprawde wysoki. Ubranka ma w rozmiarze 98. W ogóle te moje pociechy to szczuple pierniki a wysokie. Oliwierek mając 3 latka nosi rozmiar 116. Męża tata jest wysoki baaardzo wysoki z 190cm ma lekko wiec juz wiadomo w kogo się wdały wzrosyem :laugh2: a mamusia zaledwie 166 więc skacze ze szczęscia ze chłopcy będą na nią z góry spoglądać :-D:tak:
 
wasze dzieci to ooooooolbrzymy :))) moja kruszynka ma jakieś 77cm, waży nieco powyżej 10kg i ma 8 zębów, 9ty w drodze :) apetyt ma znakomity, ale tego po nim nie widać :-D
dzisiaj słaba noc, chyba przez zęby? no i za późno się kładę, a to czytam a to oglądam a to komputer i potem rano nie mogę sie dobudzić... :zawstydzona/y:
byliśmy w poniedziałek u alergologa, dostałam odroczenie szczepienia dla Igora
wrzucam na chwilę fotkę mojego kochanego chwacika
Zyteczka kiedy wracacie - tęskniiiiimyyyyyy :)
 
Ostatnia edycja:
Patrysia mamy identyczny samochodzik:-DSewi sam juz sie odpycha, bo Mati nie:no:
anna-ajra my tez juz msc po szczepieniach i powiem ci ze marudny byl po nim bardzo:baffled:
Baniorka 19:eek::eek:Oddaje rekord wam:wściekła/y::wściekła/y:Daleko nam do was:happy:
no popatrz jaki zbieg okolicznosci :-D
tak odpycha sie sam ale to smiesznie wyglada bo wstaje i nogami na przemian
jak naucze sie wrzucac filmy to pokaze :tak:
Patrysia- cudny jest Twoj synek i wyglada na wiekszego niz opisujesz :)
zazdroszcze spacerku - dzisiaj byla wspaniała pogoda, a ja z Mikiem w domu - ja chora jeszcze a jemu ciagle oczka ropieja (dzisiaj dostal kropelki i wyglada to juz lepiej).
Mikolaj ma okolo 77 cm i chyba ponad 10 waży - dwa miesiace temu wazyl 9800.
Ma prawie 4 zeby i kolejne dwa ida :))
Pozdrowienia
no to ja tez wklejam zdjęcie Mika - już 'jajeczno-wielkanocne' w jakże niewybrednej fryzurze ;)

attachment.php
cuuuuuuuuuudny jest a jak wloski fajnie stercza :-D:-D:-D
wasze dzieci to ooooooolbrzymy :))) moja kruszynka ma jakieś 77cm, waży nieco powyżej 10kg i ma 8 zębów, 9ty w drodze :) apetyt ma znakomity, ale tego po nim nie widać :-D
dzisiaj słaba noc, chyba przez zęby? no i za późno się kładę, a to czytam a to oglądam a to komputer i potem rano nie mogę sie dobudzić... :zawstydzona/y:
byliśmy w poniedziałek u alergologa, dostałam odroczenie szczepienia dla Igora
wrzucam na chwilę fotkę mojego kochanego chwacika
Zyteczka kiedy wracacie - tęskniiiiimyyyyyy :)
super fotka a jaki sliczniutki jest :tak:
 
dziewczyny!
no i teraz sie pochwale
jestesmy po lekarzu i Sewi NIE MA JUZ ANEMII :-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ale jestem zadowolona normalnie skacze ze szczescia ze nareszcie mamy z tym spokoj
wyniki sa prawidlowe :tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
i wazy 9,700 g:tak:
 
dziewczyny!
no i teraz sie pochwale
jestesmy po lekarzu i Sewi NIE MA JUZ ANEMII :-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ale jestem zadowolona normalnie skacze ze szczescia ze nareszcie mamy z tym spokoj
wyniki sa prawidlowe :tak::tak::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
i wazy 9,700 g:tak:

to wspaniale a my idziemy w poniedzialek do kardiologa zobaczymy co nam powie...
potem wtorek na bioderka a w czwartyek na szczepienie
 
czesc dziewczynki.czytam czytam, bo pozniej bym nie nadrobila:-D
My po szczepieniu ok-ale płaczu było:sorry: Widze ,ze waga i wzrost na tapecie...i w szoku jestem, bo... moja Niki wazy 13kg:eek: kloc taki ze hoho.Babcia dzwignac czasem nie moze:-D No i ubranka na 98 a babcia przywiozla na 104 i podwine rekawki tylko a tak to dobre:eek: No ale ja wysoka jestem moj M tez dobrze zdudowany to i dziewczyny dorodne:-D Jutro ide z mała sprawdzic bioderka bo spokoju mi nie daje ta niesymetrycznosc fałdek. Wiem,wiem to nie jest juz brane pod uwage jednak tutaj nadal sie tym 'kieruja":sorry: No i Niki niestety nie ma symetrycznych.Jak bylismy w PL to miala USG bioderek ( miała 5 m-cy) i lekarz mnie wysmial jak wspomniałam o tych fałdkach:zawstydzona/y: Teraz jak bedziemy w PL tez zrobie to USG ale poki co musze isc jutro bo spac nie moge.Niby nic sie nie dzieje,ale... chodzi sobie juz jakis 3-4 tydzien i chyba powinno to byc juz "pewne" stapnie prawda? A ona wciąz sie przewraca potyka i w ogole:hmm: sama nie wiem...

patrysia huuura :rofl2: ciesze sie z Wami;-) Sewcio jaki slodki:sorry:

MOMP cudny jest :sorry:

Zyciaaaa wracaj juz :tak:

Rekinasia jaki fajniusi ten maly.Włoskow nie ma prawie- fajny taki:-)

Syneczki2 czy Ty doczytałas co ja do Ciebie pisze:wściekła/y::-D

Kaska jak sie czujesz? tez mi nie odpisałaś buuuu:-( I mam nadzieje,ze laktator bedzie Twój za te 35 zł:-D

Dawna cloe mamcia zostaje na swieta juupiiii:rofl2: korzystam korzystam;-) Wczoraj została z nia od rana i myslalam,ze Niki zaprotestuje w porze snu..ale gdzie tam - sciągnęła butle mleka i usnęla w wózku i spała 2 h na dworze .A mama nie wiedziała jak sie opuszcza do pozycji lezacej wózej i siedziała z nia biedna i trzymala wozek kolami przednimi do gory ,zeby sie dziecko wyspalo:-D:-D Myślalam,ze padne :-D Dodam tylko,ze mi w wózku nie chce usnąć:eek::angry::sorry:
Takze jestem zadowolona i pod wrazneniem .

lileczka zaglądaj częsciej:wściekła/y:;-) Oskarkowi całusa daj teraz w tej chwili jak to czytasz;-):-D


Buziale dla wszytskiech zostawiam.

buziaki_sle.jpg



 
reklama
Rekinasia - z zazdrościa patrze na zabki twojego synka- Mikołaj za kilka miesięcy bedzie mogl sie pochwalic takim uzebieiem -ale od razU beda jedynki i dwojki :))
pewnie i wygląd twarzy troszeczke sie zmieni ... :)
 
Do góry