reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

hej hej
dzis wpadla do mnie na kausie dziewczyna z BB umowilysmy sie i przyjechala :tak:
bylam dzis na solarce i zaczynam chodzic bo 18 kwietnia jedziemy do aqua parku do krakowa :-D no i musze jakos wygladac :tak::tak::tak::tak:
hehhehe
a znajoma jeszcze przyszla dzis przed 16 na tipsy i skonczylysmy o 20 bo bylo troche roboty :tak:
maly zasnal przed 21 bo mecza go zabki jeden juz prawie jest ale drugiego nie widac :no:
wiec dalam mu nurofen na noc - nawet mleka nie chcial pic :szok::szok::szok:
a mnie juz kregoslup boli z tego siedzenia i lazenia...
wiec tylko na chwilke wpadlam i ide spac ;-)
 
reklama
ja tez zaczynam myśleć o solarium :) tak dla siebie bo wyjazd żaden się nie kroi :/
a w ogóle to nie wiem czy się zdecyduje jeszcze na strój kąpielowy... z tych chudszych jestem, a brzuszek został po ciąży i tyle :)crazy:) - może dlatego że pasa nie nosiłam?? już prawie nic nie jem i marne efekty :no:
a co do mleka, daje krowie ze sprawdzonego, zaprzyjaźnionego źródła i jest OK. Oczywiście wcześniej odpowiednio przygotowane - czyli gotuję i czekam aż sie śmietanka tlusta pojawi, ściagam i dopiero wtedy podaje dziecku. Mikolajowi nic nie jest, a to najwaziejsze.
 
oooo:-D własnie zauażylam że dzisiaj pierwsza jestem :)) nie dziwie sie pogoda wręcz wypędza z domu :)) my już po spacerku, Miku śpi, ja się biorę za dalsze porządki.
A co! Ja też będę mieć czysto!:-D
 
Ja tu podczytuję pogoda wręcz letnia dziś grilla robimy :-)super:tak:
MOMP Julka też krowie popija od rokuconajmniej jesli pije tylko pare razy w tyg to jest ok czyt nie wyskakują zmany atopowe boo niestety ma skazę:crazy:
mój brzuch jakoś zszedł ale kupy ledwo się trzyma wystarczy ze więcej jem i wypycha mnie jakbym w ciąży była:baffled::crazy:
oj jakbym pochodziła sobie na solarium tylko ze niestety nie mam z kim dzieci zostawić .:crazy:Srasznie mi brakuje niepracującej babci w poblizu albo męza który pracowałby w normalnych godzinach....:crazy:
Uciekam na wiosenne słońce skoro solarim nie wypali to może słoneczko mnieprzybrązowi trochę:sorry:
 
Hej

Nie no ja o solarium nie marze :-)

Kaśka - :-( biedny maluszek - ale aż do Ameryki ??

MOMP - ja dziś się obijałam i tylko pranie zrobione :-)

Cloe - polecam pilates :-D wzmacnia mięśnie :-) i mój brzuch coraz normalniej wygląda - a przynajmniej ja się tak łudzę :-D

Pozdrawiam
 
Mysza kolo Olsztynka kochana, za ocean sie nie wybieram. :wściekła/y::wściekła/y:
Maly strasznie chorutki biedny tak mu charczy, mam nadzieje ze antybiotyk pomoze bo narazie to strasznie wyglada.:baffled:
I jeszcze maly wypadek dzis mielismy jechalismy samochodem i facet trzasnal nam lusterko, az sie cala trzeslam. Nawet sie nie zatrzymal. Zwial az sie kurzylo.
 
Mysza kolo Olsztynka kochana, za ocean sie nie wybieram. :wściekła/y::wściekła/y:
Maly strasznie chorutki biedny tak mu charczy, mam nadzieje ze antybiotyk pomoze bo narazie to strasznie wyglada.:baffled:
I jeszcze maly wypadek dzis mielismy jechalismy samochodem i facet trzasnal nam lusterko, az sie cala trzeslam. Nawet sie nie zatrzymal. Zwial az sie kurzylo.

A już myślałam :-D ale fajnie to zabrzmiało :-) jakbyście na niedzielny spacerek do Ameryki poszli :-)

A facet pewnie prawka nie miał... to i uciekał :-)
 
reklama
Heloł :-) co tu takie pustki ? Wszyscy delektują się wiosną na dworze i o BB zapomniały
Kaska w pierwszej chwili i ja myślałam że chodzi o Amerykę za wielką wodą zdziwiona byłam że proponują ci ot tak
Mysza pilates w moim przypadku nie wchodzi w grę bo wolne dopiero mam ok 20.00 przy sprzyjających wiatrach Sama probuję ćwiczyć ale moja "silna" wola mi nie pozwala ;-)
Moje starsze dziecko nudzi się niesamowicie więc uciekam do potem może ktoś jeszcze zajrzy
 
Do góry