reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Cześć dziewczyny!:-)
I znowu pada śnieg… brryyyy! Mam już dość zimy!:wściekła/y:
Ostatnio zaliczamy wszyscy po kolei lekarzy… W środę byliśmy z malutką u ortopedy z bioderkami. Na szczęście wszystko idzie ku dobremu, ale trzeba było powtórzyć jeszcze USG… więc byłam wczoraj. W środę znów do ortopedy by zobaczył wynik - myślę, że będzie po sprawie.:happy2:
A Michałek nadal kaszle w nocy:dry:, choć jest już poprawa. Adam był z nim w środę u pediatry i dostał nowe syropki.
We wtorek mamy szczepienie Martynki, ale coś mnie się wydaje, że znowu przełożymy… och! mam dość.:no:
Jutro sobota i idę do fryzjera – w końcu trochę się wyrwę.:-p
Poczytam, co nowego u Was.:wink:
 
reklama
No i znów spadł snieg kiedy bedzie ta wiosna!!!!! Wczoraj byłam z chłopcami na dworzu slicznie słonko świeciło a dzis snieg śnieg Kuba mówi rano do mnie mamus zima znów wróciła:tak:My na bilans i ze starszymy na szczepienie jedziemy 11 marca mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. W poniedziałek wraca moja mam z sanatorium ze Świnoujścia:tak:troche jej zazdroszcze ciszy spokoju:happy2:

anna ajra dużo zdrówka dla Michasia.
 
kwiatuszek- mój Dominik też budzi się w nocy, czasami nawet 2 razy i woła mleka.
anna_ajra- dużo zdrówka Wam życzę, a przesuniętymi szczepieniami się nie martw, ja twierdzeże czym później tym lepiej;-)
Wiecie ,mój mały budzi się ostatno coraz wcześniej, dzisiaj wstał o 5.35 rano , było już prawie jasno i nie mogłam go przekonać ,że jest jeszcze noc:no:.
Boje się co będzie gdy słońce zacznie wstawać o 4, ma wprawdzie granatowe rolety które co wieczór zaciągam ale chyba jeszcze zainwestuje w ciemne zasłony:baffled:.
Aaaa, Dominik umie już liczyć do 12:-D i powoli zaczyna nazywać poprawnie kolory.
 
Nasze kochane słoneczko Mikołajek
obchodził wczoraj swoje święto...
Z tej okazji mamy dla Ciebie nie tylko życzenia,
ale i 1000 buziaczków,
bo Cię bardzo mocno ściskamy...
Rośnij duży w zdrowiu i miłości...:-D

tort2..gif
Ulu, wybacz spóźnienie.:sorry2:
 
Cześć dziewczyny!:-)
Ja po wizycie u fryzjera – jestem ruda… Kolor bardzo mnie się podoba, bo jest ciemny i pasuje do „całości”.
Adam znów na antybiotyku… szkoda słów z tymi chorobami… Martynka i Michałek nadal kaszlą.:no:

Ania31 – miło słyszeć, że Kuba ma się lepiej i wizyty u alergologa będą zbędne.:tak: Ja nadal czekam aż Michaś się rozkręci z mówieniem.
Zytka – jak tam Wasze pobudki skoro świt, minęły? U nas też zimno… brrryyy… :baffled:
Mam nadzieję, że choróbsko Ciebie oszczędzi!:tak:
Dziękuję za miłe słowa!
Ależ moje dziewcze jest dziś marudne:-( Wypłakała się bez powodu i zasnęła. Wstaje ten łobuz teraz skoro świt i potem jest nie do życia...
Czy u Was tez jest tak przeraźliwie zimno? Ja chyba sie przeziębiłam,boli mnie gardło i sama bym chętnie się położyła do łóżeczka:tak: Ale nie ma tak dobrze niestety:-(
Anna_ajra- och kurczę i Was rozłożyło choróbsko. Dużo zdrówka dla Was kochani! Aniu nie przejmuj się tym karmieniem i tak jesteś najcudowniejszą mamą dla swoich dzieci:tak:
kwiatuszek.pregnet – mój dwulatek przeważnie ładnie w nocy śpi. Teraz jak jest przeziębiony, to gdy się przebudzi, to strasznie kaszle i muszę go posadzić, podać syropek i odczekać, aż mu trochę ulży. Zdarzało się wcześniej tak, że mocno w nocy płakał i musiałam go wybudzać – na szczęście „koszmary” (bo to chyba to było) minęły.
Michaś też śpi w swoim pokoiku i nie przychodzi do nas.
kwiatuszek.pregnent pisze:
dziewczyny czy Wasze dwulatki spią ladnie w nocy? :)
Hania śpi już długo w swoim pokju w "dorosłym" łóżeczku
ale raz albo dwa w nocy woła mnie i muszę isc sie do niej polozyc na chwile, przysnie i wracam do siebie
mecza mnie teraz te przemarsze nocne bo w koncu 9 miesiac zaczynam
jak jest u Was?
Kluska79 – dzięki! Widzę, że i Twój Dominik poszedł w ślady Marcelinki Zytki i wstaje przed 6! Uff… No i gratuluję postępów.
-anna_ajra - dużo zdrówka Wam życzę, a przesuniętymi szczepieniami się nie martw, ja twierdzeże czym później tym lepiej;-)
Wiecie ,mój mały budzi się ostatno coraz wcześniej, dzisiaj wstał o 5.35 rano , było już prawie jasno i nie mogłam go przekonać ,że jest jeszcze noc:no:.
Boje się co będzie gdy słońce zacznie wstawać o 4, ma wprawdzie granatowe rolety które co wieczór zaciągam ale chyba jeszcze zainwestuje w ciemne zasłony:baffled:.
Aaaa, Dominik umie już liczyć do 12:-D i powoli zaczyna nazywać poprawnie kolory.

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry