reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hellołłłłłłłłłłłłłł dziewczątka

A więc po kolei...
W zeszłą środę P miał ten seminogram wyniki miały być tego samego dnia ale zdecydował na miejscu że jak się badać to po całości i wybrał opcję rozszerzoną. Dziś poleconym mają przyjść tylko że na nieszczęście na jego adres zameldowania czyli do teściów a On sam od dzisiejszego ranka na wyjeździe wróci wieczorem więc kolejny dzień zwłoki chyba ze pomyśli i wracając do domu podskoczy do rodziców i weźmie co nasze ;-)
Dzwonie dziś do ginekologa by przełożyć piątkową wizytę ponieważ choć bym stanęła na rzęsach nie dam rady wpaść do gabinetu a tam słyszę ze pierwszy wolny termin to 1 sierpień a ja 1go się będę plażowała w Darłówku :-( no nic podzwonię czy się coś nie zwolniło a gdy podjadę w środę po wyniki cytologii i nie zrobiło by się luki wolnej najwyżej zarejestruje się na połowę sierpnia by miec wizytę od razu po powrocie z wakacji. I tym oto sposobem kolejny miesiąc w plecy. już się nawet zgubiłam który to cykl kiedy się staramy... :-( w tym biorę globulki by wybić wszystkie bakterie i grzyby których teoretycznie nie ma bo badania powychodziły dobrze ale w praktyce może są ich tak małe ilości że nie wyłapują badania. W każdym razie są tylko trzy jutro kończę więc nic nie zaszkodzi. Następny cel to ta zakichana nadżerka mam nadzieję że ginekolog wybierze opcję potraktowania ich tabletkami po 6 tygodniach od jej pozbycia będziemy mieli efekty tylko weź się tu dostań do lekarza 3 najbliższe miesiące trzeba sobie wybić z głowy jeżeli chodzi o myśli o ciąży pod warunkiem oczywiście że Piotra wyniki będą dobre.
Teraz już nawet nie myślę który dzień cyklu i tak nic nie zdziałamy więc po co się myślami zarzucać.

A tak z innej beczki, jaki plany dziewczątka macie na wakacje?
 
reklama
Wyniki bardzo dobre, wszystkie wymienione pozycje mieszczą się w granicach normy w dodatku z zapasem nawet :-D
denerwuje mnie że ginekolog dopiero za miesiąc. Jadę zaraz chłopców do przedszkola zawieźć i wrzucać ściemę że jestem w ciąży że wyjeżdżam i pilnie muszę się do Pana doktora jeszcze w przyszłym tygodniu :-p zobaczymy czy mam dar przekonywania :sorry2:
 
Hej
To super :-) Syneczki_dwa :-D Ciekawe czy twoja siła przekonywania przekona i wbijesz się :-D Trzymam kciuki :-)

A moje małe znalazło drogę stópkami do buźki :-) I robi się coraz bardziej podobne do Mikiego :-) Laski napiszcie mi ile z Was chce mieć dostęp do zamkniętego :-) chciałabym czasem pochwalić się moimi szkrabami :-)

Pozdrawiam :-)
 
Syneczki2 super wieści 3mam kciukasy za siłe przekonywania. Daj nam znac jak Ci poszło:tak:

Mysza ja tez chcę:tak:

A u nas pogoda do bani raz pada raz słońce wyjdzie ze gorąco wytrzymac nie idzie ech:-:)-(
Jeszcze 9 dni i mąż do domku wraca.......huraaaaaa dzieciaki już odliczaja:-D
 
Dzięki dziewczyny, dostałam się jeszcze tego samego dnia :-p:-p:-p ależ się nakłamałam ale warto było :-D:-D:-D
a więc cytologia dobrze na tyle na ile jest to możliwe. Nie ma komórek nowotworowych ani jakiś tam nabłonków. Nadżerka tak mała że wystarczą leki na zwykłe zapalenie. Owulacja występuje wszystko przebiega w cyklu tak jak powinno dostałam skierowanie na badanie krwi z niego okaże się czy z hormonami wszystko ok bo cykle zaczęły mi się wahać między 30 a 35 dniami długości. Następnie z wynikami prolaktyny mam wrócić i jeżeli prl będzie w normie będzie badanie jajowodów czy są drożne. A więc albo prolaktyna albo niedrożność jajowodów któreś z dwóch macza swoje palce w moim chwilowym popsuciu. Na wyregulowanie prl dostała bym tabletki a w razie niedrożności niestety zabieg. Oczywiście mamy próbować w dalszym ciągu. Trzymajcie kciukasy by to tylko hormony się zbuntowały. Wizyta 22 sierpnia dopiero :-(

Mycha ja dostęp do zamkniętego mam a w każdym razie miałam do tej pory ;-) ;-)i pragnę mieć w dalszym ciągu. Tak zapodaj nam jakieś zdjątka bo Mikusia już w sumie nie pamiętam a córci choć bym się wysilała ponad swe siły nie dam rady sobie przypomnieć.
 
Prolaktyna w normie mam 13 z groszem a przedział to 4,75 do 23 ojjj marnie to wszystko widzę :-(

Syneczki istanieja lekarstwa na obniżenie prolaktyny. I bedzie wszystko ok:-)trzymam kciuki za Was:tak:


Ja 3 tydzień na antybiotyku zaczeło sie niewinnie od kaszlu a teraz to juz jest ostre zapalenie oskrzeli nebulizacja i antybiotyk mam nadzieje ze pomoże bo juz nie mam siły :-(Kaszel bardzo męczący po którym nie moge złapac tchu mam dość:wściekła/y:
 
Aniu ale ta prolaktyna jest w porządku chyba w każdym razie mieści się w samym środku normy, tylko że ja tak sobie gdybać mogę póki lekarz tego nie zobaczy.

Antybiotyk latem ehhh my ledwo co się tego ustrzegliśmy. Amadeusz przyniósł jakieś świnstwo z przedszkola, paskudny kaszel katar zatokowy i nietrzymanie moczu. Przeszło na każdego po kolei, nawert my dorośli mieliśmy problem z zatrzymaniem moczu, koszmar !!!
 
reklama
kids_057.jpgHalo dziewczyny!!! Weszlam tu tak z ciekawosci i widze ze sier jeszcze pojawiacie wiec przedstawaim juz taka troche wyrosnieta ale ciagle mala lutowke:) Pozdrawiamy wszystkie dzieciaki i mamuski po latach:))
 
Do góry